سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۴ب.ظ
::آخرین مطلب 22 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

اعلام آخرین جزئیات بازگشایی مدارس استان فارس و لارستان در 15 شهریور

معاون استاندار فارس و جانشین در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بر اساس اظهار نظر دانشگاه های علوم پزشکی استان، آخرین طبقه بندی شهرستان ها در خصوص مراقبت کووید ۱۹…

معاون استاندار فارس و جانشین در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بر اساس اظهار نظر دانشگاه های علوم پزشکی استان، آخرین طبقه بندی شهرستان ها در خصوص مراقبت کووید ۱۹ برای فعالیت مدارس و مراکز آموزشی استان را اعلام کرد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکترعبدالرضا قاسم پور ،رنگ بندی نقاط مختلف استان فارس در خصوص مراقبت کووید ۱۹برای فعالیت مدارس و مراکز آموزشی استان را اعلام کرد.

معاون استاندار فارس و جانشین در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: تا تاریخ ۱۲ شهریور شهرستان های قرمز استان شامل: شیراز، آباده، سپیدان، لامرد، بوانات، کازرون، ممسنی ، سروستان، پاسارگاد، خرامه، جهرم می باشند.

قاسمپور گفت: شهرستان های زرد استان نیز شامل: فراشبند، داراب، خرم بید، زرین دشت، قیرو کارزین، استهبان، ارسنجان، اقلید، فیروزآباد، کوار، کوهچنار، زرقان، مهر، مرودشت، نی ریز، خفر، لارستان، اوز، خنج، فسا، گراش می باشند.

معاون استاندار فارس و جانشین در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا همچنین گفت:شهرستان های سفید استان نیز شامل: بختگان، رستم، بیضا، سرچهان می باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز نحوه حضور دانش آموزان در مدرسه برای روز شنبه ۱۵ شهریور ماه  را بر اساس این وضعیت وهمچنین دستورالعمل بازگشایی مدارس که از سوی وزارت آموزش وپرورش به استانها ابلاغ شده را اعلام کرد.

دکتر فرهاد اسماعیلی افزود: بر همین اساس دانش آموزانی که در رنگ بندی وضعیت انتشار کووید ۱۹ در وضعیت سفید قرار دارند، می توانند با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری در کلاس های درس در مدارس شرکت کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس افزود: در نقاطی از استان فارس که وضعیت آن ها قرمز اعلام شده ، همه کلاس های درس به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد و سایر روش های الکترونیکی از قبیل آموزش های ارائه شده از شبکه های تلویزیونی تشکیل خواهد شد .

اسماعیلی در ادامه گفت: در شهرستان ها و نقاطی از استان فارس که وضعیت آنها زرد اعلام شده، دانش آموزان بر اساس برنامه ریزی مدیران مدارس همانند  ۲ نوبته کردن مدارس ، به صورت حضوری و همچنین روش غیر حضوری از طریق شبکه شاد و سایر روش های الکترونیکی در کلاس های درس شرکت خواهند نمود .

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۵ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین