جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۹ق.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

انتخاب اداره کل فرودگاه لارستان به عنوان دستگاه برگزیده استان فارس

اداره کل فرودگاه لارستان به عنوان دستگاه برگزیده با بیشترین درصد رشد دوساله در استان فارس معرفی شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از تسنیم، رئیس سازمان مدیریت و…

اداره کل فرودگاه لارستان به عنوان دستگاه برگزیده با بیشترین درصد رشد دوساله در استان فارس معرفی شد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از تسنیم، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در جشنواره شهید رجایی استان فارس با بیان اینکه ۵ دستگاه در ۵ گروه متفاوت به عنوان دستگاه‌های ممتاز حوزه خدمات‌رسانی در فارس انتخاب شدند، گفت: علاوه بر ۵ دستگاه ممتاز، دو دستگاه دیگر نیز به علت دارا بودن بیشترین پیشرفت در مقایسه با پارسال انتخاب شده است و از ۳ دستگاه نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت گرفته و از این طریق دستگاه‌های برتر شناسایی شده‌اند، افزود: یکی دیگر از شاخص‌های شناسایی دستگاه‌های برتر، پیاده سازی دولت الکترونیک در دستگاه‌های اجرایی است و در کنار این موضوع نحوه اجرایی شدن میز خدمت و زیرساخت‌های دولت الکترونیک نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

نوروزی درباره بررسی شاخص‌های عمومی انتخاب دستگاه برتر نیز گفت: توجه به اصول تربیت سرمایه انسانی و تربیت نیرو‌های انسانی کارآمد، شایسته سالاری در انتصاب مدیران، ارزشیابی دوره‌های آموزشی برای مدیران و بهبود فضای کسب و کار از جمله شاخص‌های عمومی است.

در ادامه این مراسم، “کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس”، “سازمان جهاد کشاورزی استان فارس”، “شرکت توزیع برق استان فارس”، “دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی شیراز” و “اداره کل ثبت احوال استان فارس” به عنوان برگزیدگان گروه‌های پنج گانه، اداره کل فرودگاه لارستان نیز به عنوان دستگاه برگزیده با بیشترین درصد رشد دوساله معرفی شدند.

شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان فارس، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس به عنوان سه دستگاه برتر در محور اقدامات برجسته معرفی شدند.

در پایان این جشنواره از ۱۸۰ فرماندار، مدیرکل، کارمند و کارشناس نمونه استان فارس تجلیل شد.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۱ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “انتخاب اداره کل فرودگاه لارستان به عنوان دستگاه برگزیده استان فارس”

  1. ناشناس گفت:

    پدر ومادر اقای مهندس انصاری فرد بیامرزه که یاد بود اوست.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین