شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۵ق.ظ
::آخرین مطلب 7 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

گام بزرگ مجلس؛‌ مشکل جاده های روستایی با اصلاح قانون بودجه ۹۹ مرتفع می شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به تذکر سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به موجب رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۹ مشکل جاده…

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به تذکر سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به موجب رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۹ مشکل جاده های روستایی مرتفع می شود، لذا ایرادات مشخص و اصلاحات آن شفاف است.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خانه ملت، مهدی طغیانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۹ اعاده شده از شورای نگهبان گفت: مصوبه اعاده شده از شورای نگهبان چهارشنبه هفته گذشته در دستور کار قرار گرفت، اما به دلیل ابهام در ایراد شورای نگهبان و اصلاح کمیسیون، طرح مذکور به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارجاع شد تا ابهامات برطرف شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: شورای نگهبان ۲۹ مردادماه این متن را به مجلس ارسال کرده، اما نه تنها ایرادات مشخص نیست، نحوه رفع آن و اصلاح کمیسیون نیز مبهم است.

سید محمد رضا میر تاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: ایراد شورای نگهبان به طرح الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۹ با حضور عضو حقوقدان شورای نگهبان در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به نظر شورای نگهبان و نمایندگان اصلاحاتی در آن صورت گرفت.

وی افزود: مشکلات بسیاری  به خصوص در حوزه جاده های روستایی و قیرپاشی مدارس با اصلاحات انجام گرفته مرتفع خواهد شد، بنابراین مجلس گام بزرگی را امروز برداشت.

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۷ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین