شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۰ق.ظ
::آخرین مطلب 9 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

فراهم شدن زمینه همکاری الکترونیکی پزشکان فارس با تامین اجتماعی

زمینه همکاری الکترونیکی همه پزشکان استان فارس با تامین اجتماعی فراهم شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: پزشکان…

زمینه همکاری الکترونیکی همه پزشکان استان فارس با تامین اجتماعی فراهم شد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: پزشکان عمومی، متخصص، فوق تخصص، ماما‌ها و دندانپزشکان متقاضی برای شرکت در این طرح باید به سایت ep.tamin.ir مراجعه کنند.

دکتر امیری افزود: با اجرای این طرح نسخه الکترونیکی جایگزین نسخه کاغذی خواهد شد و بیماران می‌توانند با مراجعه به داروخانه‌های مجهز به زیرساخت الکترونیکی دارو‌های خود را دریافت کنند.

وی با بیان این که با ثبت الکترونیکی نسخه‌ها پرداخت مطالبات پزشکان نیز به روز می‌شود، ادامه داد: پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی و دیگر پزشکان ۸۰ درصد از سهم سازمان را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی سهم سازمان را نیز در مدت یک ماه دریافت خواهند کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: در حال حاضر در استان فارس هزار و ۵۶۲ پزشک عمومی ۵۱۳ متخصص و فوق تخصص و ۱۷۳ دندانپزشک با تامین اجتماعی همکاری می‌کنند.

دکتر امیری افزود: هم اکنون به بیمه شدگان تامین اجتماعی فارس در ۲۱ مرکز درمانی ملکی خدمات رایگان تشخصی و درمانی ارایه می‌شود.

وی گفت: با اجرای این طرح امکان دسترسی مناسب‌تر حدود ۲ میلیون بیمه شده تامین اجتماعی در فارس به خدمات تخصصی و فوق تخصصی و دندانپزشکی فراهم خواهد شد.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین