دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۷:۱۶ب.ظ
::آخرین مطلب 5 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

مشارکت ۶۴۱ میلیارد تومانی خیرین 4 شهرستان و یک نکته خطاب به استاندار فارس

استاندار فارس مشارکت ۶۴۱ میلیارد تومانی خیرین لارستان، خنج، گراش و اوز در طرح‌های مختلف را مورد تمجید قرار داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از ایسنا، عنایت الله…

استاندار فارس مشارکت ۶۴۱ میلیارد تومانی خیرین لارستان، خنج، گراش و اوز در طرح‌های مختلف را مورد تمجید قرار داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از ایسنا، عنایت الله رحیمی در جلسه قدردانی از خیرین که با حضور معاون اول رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در بخش‌هایی از سخنان خود با قدردانی از عملکرد خیرین مناطق جنوبی استان، خاطرنشان کرد: در شهرستان لار بنیاد نیک اندیشان هاشمی زاده بالغ بر ۱۵۶ میلیارد تومان در حوزه های سلامت، آموزش و اشتغال هزینه کرده است.

رحیمی با بیان اینکه خانواده راستی ۱۵۰ میلیارد تومان در زمینه سلامت و ورزش هزینه کرده اند، ادامه داد: خانواده های سلجوقی و عسکری ۴۵ میلیارد تومان در زمینه احداث مسجد و منازل محرومین در مناطق جنوبی استان فارس هزینه کرده اند.

وی با بیان این که در شهرستان گراش خیرین بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان برای تاسیس مرکز ناباروری و مراکز آموزشی، آسفالت راه ها، پارک بانوان و بسته های حمایتی هزینه کرده اند، افزود: در شهرستان خنج، خیرین ۴۰ میلیارد تومان برای احداث مراکز بهداشتی و درمانی هزینه کرده اند.

استاندار فارس همچنین گفت: در شهرستان اوز نیز ۱۵۰ میلیارد تومان در امور خیریه توسط نیک اندیشان این شهرستان هزینه شده است.

قابل توجه جناب استاندار:

هزینه کرد ۶۴۱ میلیارد تومانی فوق که در نوع خود در کشور نیز کم نظیر می باشد، رسالت دولت و مجموعه تحت امر جنابعالی در استان فارس را در راستای توجه به تخصیص بودجه ویژه به تکمیل پروژه های عمرانی خیرساز و نیز تکمیل سایر پروژه های در حال اجرا و همچنین حمایت ویژه از تعریف پروژه های جدید در مجموعه ۴ شهرستان جنوب فارس بیشتر گوشزد میکند.

جناب استاندار فصل تخصیص بودجه های استانی(علاوه بر بودجه های تملک دارایی سرمایه ای ملی برای مناطق) پس از تایید اصل بودجه در مجلس شورای اسلامی در یکی دوهفته آتی فرا خواهد رسید. پروژه های زیادی در منطقه لارستان، خنج، گراش و اوز نیازمند تخصیص بودجه و تکمیل می باشند از آکادمی تنیس روی میز و سالن خیرساز منیری لار گرفته تا کتابخانه عمومی بزرگ لارستان و ورزشگاه محبی گراش و اینترنت روستاهای خنج و اوز و لارستان و آسفالت مسیرهای خطرناک جاده ای روستایی ۴ شهرستان و …

خواهشمندیم رسالت خویش را در این زمینه به انجام برسانید…

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۶ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “مشارکت ۶۴۱ میلیارد تومانی خیرین 4 شهرستان و یک نکته خطاب به استاندار فارس”

  1. شهروند گفت:

    نزدیک به دوساله که سالن نماز خانه ی خیرساز آموزشگاه شهید دانشیار، منتظر تامین اعتبار آموزش و پرورش برای یک اشتراک ناچیز انشعاب برق و همچنین عمل تعهد سازمان نوسازی مدارس برای تجهیزآن است. کوتاهی و عدم توانایی مسؤولین شهرستان را در کنار دیگر قصورات مسؤلین استانی از یاد نبرید.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین