چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۳:۱۲ب.ظ
::آخرین مطلب 9 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

هشدار معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مسئولان مصلحت اندیش ستاد کرونا

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه  ما متولی تعطیلی مجالس و دورهمی ها نیستیم در سخنانی به مسئولان مصلحت اندیش ستاد کرونا در خصوص سلامت مردم هشدار داد. به…

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه  ما متولی تعطیلی مجالس و دورهمی ها نیستیم در سخنانی به مسئولان مصلحت اندیش ستاد کرونا در خصوص سلامت مردم هشدار داد.
به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر وحید یگانه معاون بهداشت دانشکده در جلسه ستاد کرونا اوز خطاب به مسئولین شهرستان اذعان داشت: دانشکده علوم پزشکی لارستان متولی تامین سلامت مردم است نه تعطیلی مجالس و دورهمی های که مردم ترتیب می دهند.

وی ضمن بیان این نکته که مجموعه علوم پزشکی نیز همچون سایر ارگانهای شهرستان عضوی از ستاد کرونا است افزود: روال مصلحت اندیشی ها و رودربایستی هایی که برخی مسئولین در پیش گرفته اند نه تنها به نفع مردم نیست بلکه جان آنان را نیز به خطر خواهد انداخت.

دکتر یگانه تصریح کرد: در هر جلسه ای که با عنوان ستاد کرونا تشکیل می شود، شرح وظایف مشخص و تقسیم بندی کارها برای هر ارگانی محرز است. بنابراین اجرای مصوبات صرفاً در توان مجموعه علوم پزشکی نیست.

معاون بهداشتی دانشکده با اشاره به مصوبه ستاد کرونا در راستای برخورد قانونی با متخلفان و برگزار کنندگان تجمعات اذعان داشت: زمانی که براساس مصلحت ها وقوع یک اتفاق جرم تلقی می شود، در صورت رخ داد آن، انتظار برخورد قانونی و جدی از سوی متولیان قضایی شهرستان امری بدیهی است که امیدواریم مسئولین ذی ربط نیز پا به پای سایر ارگانها و مجموعه علوم پزشکی به وظایف خود عمل کرده تا بتوانیم بحران حال حاضر را به بهترین شکل ممکن، کنترل نمائیم.

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۷:۰۹ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “هشدار معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مسئولان مصلحت اندیش ستاد کرونا”

 1. 22 گفت:

  شما در مطب می نشینی و از دولت هم حقوق می گیرید شاید ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان و بیشتر درآمد دارید آنوقت مردم گرسنه با تعطیلیهای مکرر و تذکرات شما چگونه نان بخورند مگر شما مسول بهداشت روان مردم نیستید شکم های گرسنه چگونه باید سیر شود یک مسلمان پیدا شود و جواب قانع کننده ای بگیرد و گرنه این محدودیت ها بی معنی است چه فرق میکند انسان از غصه و گرسنگی خانواده دق کند یا مثلا با کرونا بمیرد؟ تازه کرونا دروغ قرن است نه اینکه ویروس کرونا نداریم

 2. لاری اصیل به 22 گفت:

  انجایی ک۶ میگویید کرنا وجود ندارد ودروع قرن است دیگر دچار اشتباه بزرگ شدید وبقیه حرفهای شما هم مورد تردید قرار گرفت

 3. 22 گفت:

  تردید شما در حرفهای اینجانب واقعیات جامعه را عوض نمی کند گرسنگی و غصه تردید ندارد اگر واقعا می گویید اندک است باید در سبک زندگی و ارتباطات شما شک کرد و اما دروغ قرن صحت دارد زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد ویروس کرونا وجود دارد اما نحوه برخورد با آن و تیدیل کردن به یک غول و کشتن مردم با پروتکل های سازمان صهیونیستی بهداشت جهانی جای بسی سوال دارد به این جمله که کرونا فریب و دروغ قرن است یقین داریم گذشت زمان بهترین قاضی است چند سال پیش اگر فردی به شما می گفت واکسن نزنید اورا……خطاب میکردید ما هم میگفتیم واکسن نزنید الان هم میگوییم کرونا نقشه استکبار است.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین