دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۱۵ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

بیانیه شورای اسلامی شهر لار در حمایت از مطالبه‌گری قانونی و به‌حق مردم لارستان

با احترام به حقوق همه مناطق، ازحق‌جوییِ مدنی و مطالبه‌گریِ قانونی مردم لارستان در موضوع اداره‌کل راهداری و ارتقای علوم پزشکی لارستان حمایت می‌کنیم.

درپی ایجاد فضای مطالبه‌گری گروه‌های مختلف مردمی لارستان برای تحقق خواسته تاسیس اداره‌کل راهداری و ارتقای دانشکده علوم پزشکی، شورای اسلامی شهر لار نیز طی بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از مطالبه‌گری قانونی و به‌حق مردم به برخی اقدامات این شورا نیز در این موضوعات اشاره کرده است.

در این بیانیه آمده است:

با سلام و درود به پیشگاه خداوند متعال همچنین مردم شریف و حق‌جوی لارستان لازم است درپی برخی نگرانی‌های ایجاد شده درمورد اداره‌کل راهداری و علوم پزشکی نکاتی را مطرح نماییم.

شورای ششم شهر لار ضمن اعلام حمایت از مطالبه‌گری قانونی و به‌حق مردم در تمام عرصه‌ها و مشارکتِ فعال در این حق‌جویی‌ها در موارد اخیر نیز درکنار مردم و همسو با مردم خواهد بود.

بی‌شک تاسیس اداره‌کل راهداری لارستان در شرایط بحرانیِ جاده‌های شریانی و پرترافیک منطقه لارستان با آمار تاسف‌آور تلفاتِ جانی، ازجمله ضرورت‌ها و البته درخواستی کاملا قانونی و به‌حق است که ازقضا مراجع قانونی نیز آن‌را تایید کرده‌اند اما هربار بنا به بهانه‌ها‌ و اعمالِ نفوذها تحقق آن به تاخیر افتاده است.

شورای اسلامی شهر لار نیز در همین مورد و با احترام به حق و حقوق تمام مناطق، در روز ۱۹ اردیبهشت امسال با ارسال نامه‌ای به استاندار فارس  و پیگیریِ حضوریِ رئیس این شورا این خواسته کاملا قانونی مردم که اثرات آن می‌تواند برای تمامِ مردم جنوب فارس باشد را بار دیگر مطرح کرده است.

درمورد ارتقای دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز باید گفت این شورا ارتقا و پیشرفت را برای همه مناطق و ازجمله لارستان می‌خواهد و درخواستِ توسعه و ارتقای مجموعه بزرگ بهداشتی درمانی لارستان که به همت نیکوکاران و نیک‌اندیشان ارجمند از گذشته‌های دور تاکنون منشأ خدمات به مردم بوده توقع بزرگی نیست. مجموعه‌ای متشکل از چهار شهرستان ریشه‌دارِ لارستان، خنج، اوز و جویم با داشتن چندین و چند مرکز بهداشتی و درمانی و دانشکده‌های پزشکی و پیراپزشکی که گستردگیِ آن از چندین استانِ کشور نیز بیشتر است.

درپایان ضمن قدردانی مجدد از حق‌جویی و مطالبه‌گریِ مدنی و مسالمت‌آمیز مردم شریف لارستان از مسئولان وزارتخانه‌های مذکور، استاندار و نماینده محترم، مدیران کل، امام جمعه معزز و فرماندار ویژه لارستان می‌خواهیم این خواسته‌های به‌حق مردم را پیگیری کنند و در این مسیر که بعضا با اعمال نفوذ‌های غیرموجه و اختلاف‌افکن و اعتمادسوز همراه است، موازین قانونی را نصب‌العین قرار داده تا رضایت مردم قدرشناس لارستان نیز بیش از پیش فراهم آید.

خدایا چنان کن سرانجام کار/ توخشنود باشی و ما رستگار

شورای اسلامی شهر لار/ ۱۹ خردادماه ۱۴۰۱

ن۲۲۰

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۸:۱۹ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “بیانیه شورای اسلامی شهر لار در حمایت از مطالبه‌گری قانونی و به‌حق مردم لارستان”

  1. تکرار تاریخ برای شورای شهر لار گفت:

    در زمانی که قرار بود اوز شهرستان شود نیز. شورای شهر لار همچنان حمایت موضعی گرفتند. یاد آن روزگاران بخیر

  2. محمد گفت:

    به جای مقابل هم ایستا دن با همفکری هم کار مشترک کنید دو شهر نزدیک به هم اسم دانشگاه رابنویسید دانشگاه وحدت لاروگراش یا تمام ادارات بنام هم کل بگیرید تا به سود مردم تمام شهرهای اطراف باشدوحدت حفط شود

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین