دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۵۵ب.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1
امام جمعه لارستان در خطبه های نمازجمعه:

پیگیری مطالبات دیگران مورد اعتراض ما نیست و بلکه خواهان رعایت عدالت در اعطای امتیازات هستیم؛ مسئولین با تشکیل حلقه نخبگانی طرح های زمان بندی شده را پیگیری نمایند

 امام جمعه لارستان با بیان این موضوع که اگر دیگران پیگیر مطالبات خود باشند مورد اعتراض ما و هیچ کس نبوده و نیست بیان داشت: ما خواهان رعایت عدالت در…

 امام جمعه لارستان با بیان این موضوع که اگر دیگران پیگیر مطالبات خود باشند مورد اعتراض ما و هیچ کس نبوده و نیست بیان داشت: ما خواهان رعایت عدالت در اعطای عناوین و امتیازات هستیم وی بیان داشتک برای پیگیری این موارد بایستی کارگروه ها با پیگیری ویژه موارد را دنبال نمایند و پیشنهاد ما این است که طرح های زمان بندی شده با تشکیل حلقه نخبگانی در تهران و شهرستان و با برنامه ریزی منسجم و ارائه راهکارهای عملیاتی مورد پیگیری ویژه قرار گیرد.

به گزارش میلاد لارستان حجت الاسلام موسوی خرم در خطبه های نماز جمعه امروز لار ضمن اشاره به میلاد حضرت امام رضا(ع) و برشمردن خصلت های ویژه آن حضرت همگان را الگوگیری از آن امام همام دعوت نمود.

وی با بازخوانی سخنان رهبری معظم انقلاب در سخنرانی ۱۴ خرداد ایشان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) افزود: رهبر معظم انقلاب در آن سخنرانی مهم به خصوصیات مکتب حضرت امام اشاره نمودند که یکی از خصوصیات مهم در اقدامات و مکتب حضرت امام (ره) قیام برای خدا  بوده  و همه چیز را فقط برای خدا می خواسته و جز برای رضای خدا اقدامی نمی نمودند.

امام جمعه لارستان با بیان اینکه قیام غیر خدایی مطابق آیه قرآن بی تاثیر خواهد بود به دومین خصوصیت مکتب امام اشاره نموده و افزود: اقامه حق و برقراری عدل و ترویج معنویت دومین خصوصیت مهم مکتب امام بوده است.

وی افزود: موضوع انرژی هسته ای مطابق مکتب امام ره حق ملت ایران است که متاسفانه برای جامعه جهانی سخت است که این حق ما را محترم بشمارد.  حجت الاسلام موسوی خرم با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی صراحتا اعلام می کند که بیش از ۲۰۰ کلاهک هسته ای دارد ولی آژانس بین المللی انرژی اتمی کاری با این رژیم منحوس ندارد اظهار داشت: این موضوع همان برقراری عدل است که در نگاه مکتب و قیام حضرت امام(ره) وجود داشته و جامعه جهانی بویی از آن نبرده است.

حضور و ایستادگی دائمی در قیام  سومین خصوصیت مکتب امام(ره) از نگاه رهبری انقلاب بود که مورد اشاره امام جمعه لارستان قرار گرفت. وی با برشمردن چهارمین ویژگی قیام و مکتب حضرت امام (ره) افزود: قیام خدایی با نفی طاغوت و ایجاد نظام اسلامی به عنوان یکی دیگر از ویژگی های مکتب امام (ره) مطرح بوده است.

حجت الاسلام موسوی خرم بیان داشت: امام خمینی (ره) اعتماد تام و تمام به مردم داشت و مردم را خوب می شناخت و به خوبی می دانست که مردم تا زمانی که مسئولین در مسیر اسلام و مکتب اهل بیت باشند با آنها هستند و جان خویش را نیز در این راه فدا می نمایند و این مهم یعنی اعتماد به مردم به عنوان پنجمین خصلت در مکتب حضرت امام (ره) مطرح می باشد.

امام جمعه لارستان با معرفی کتاب “صعود چهل ساله” که بر مبنای آمار بین المللی پیشرفت های ایران را قبل و بعد انقلاب بیان داشته به صعودی بودن آمارهای مهم و کاربردی ایران اشاره نموده و افزود: رهبری انقلاب به صراحت در سخنرانی ۱۴ خرداد بیان داشتند که در سرفصل های مختلف پیشرفت های بسیار زیادی داشته ایم و هرجا خوب عمل کرده ایم پیشرفت نموده و هرجا نسبت به آرمان ها و ارزش ها کم توجه بوده ایم عقب افتاده ایم ضمن اینکه به دشمنی دشمنان نیز باید توجه داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع شهرستانی حضور معاون محترم وزیر بهداشت در یکی از شهرستان های همجوار اشاره نموده و افزود:  پس از انتشار این خبر و مطالبه مردم، روز چهارشنه بعدازظهر جلسه ای با برخی مسئولین ذیربط در این خصوص در دفتر امام جمعه تشکیل گردید. وی  بیان داشت: خروجی این جلسه تصمیم اقدام مشترکی با محوریت دفتر امام جمعه، فرمانداری ویژه لارستان و دانشکده علوم پزشکی لارستان بود که هم در سطح استانی و هم در سطح ملی اقداماتی صورت گرفت

امام جمعه لارستان با بیان اینکه روز پنجشنبه قریب به یک ساعت با شخص نماینده به صورت تلفنی تماس داشته و موارد مختلف را مورد تاکید قرار دادم اظهار داشت: از جمله موضوعات مورد بحث  تاکید بر تاسیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیز موضوع سفر معاون وزیر بهداشت به منطقه بوده است.

حجت الاسلام موسوی خرم  با بیان اینکه نماینده مردم بیان داشته که بنده در جریان سفر معاون وزیر اصلا نبوده ام اظهار داشت: شخص نماینده بیان داشته این سفر با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش برنامه ریزی گردیده است (برخی نمازگزاران: نماینده با واقعیت موضوع را بیان ننموده است . امام جمعه: تمام موارد و دغدغه ها را که حضار با فریاد بلند قصد بیان آن را دارند بنده در یک ساعت صحبت با نماینده بیان نموده ام)

حجت الاسلام موسوی خرم در ادامه بیان داشت: روز پنجشنبه مردم، معتمدین و دغدغه مندان نیز به دفتر امام جمعه مراجعه نموده و موارد مختلفی مورد بحث قرار گرفت.

امام جمعه لار اظهار داشت: این که دیگران پیگیر مطالبات خود باشند مورد اعتراض ما و هیچ کس نبوده و نیست و بلکه ما خواهان رعایت عدالت در اعطای عناوین و امتیازات هستیم و الحق و الانصاف ظرفیت های دانشکده علوم پزشکی لارستان قابل مقایسه با هیچ جای دیگر در استان نمی باشد و این امر اولویتی را برای ما ایجاد می کند که اگر وزیر محترم و معاونین ایشان تصمیمی داشته باشند حتما به این مهم توجه خواهند داشت و ما نیز در تحقق آنچه مردم منطقه استحقاق آن را دارند پیگیر موضوع خواهیم بود.

حجت الاسلام موسوی خرم در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بارها به موضوع مهمی اشاره و توصیه نموده ایم اما متاسفانه پیگیری نشده است اظهار داشت: پیگیری های ما نباید مقطعی و احساسی باشد چرا که کارها و اقدامات مقطعی مانند فواره ای بوده که با سرعت بالا می رود با سرعت فروکش می کند.

وی افزود: باید مسئولین امر با استفاده از ظرفیت های مختلف خصوصا ظرفیت نخبگانی در چارچوب طرح های زمان بندی شده مطالبات عمومی با تشکیل کارگروه های مختلف پیگیری و دنبال کنند

امام جمعه لارستان  در تکمیل این بخش از سخنان خود گفت: یکی از مواردی که در گفتگوی ما با نماینده علاوه بر موضوع دانشکده علوم پزشکی لارستان مورد تاکید قرار گرفت؛ تاسیس اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای و همچنین تکمیل راه اندازی کارگو در فرودگاه بین المللی لارستان بود.

وی اظهار داشت: در خصوص کارگو مسئول استانی با حضور در دفتر امام جمعه بیان داشته بود این مهم در حالت بدبینانه تا انتهای ماه رمضان عملیاتی می شود و این در حالی است که ماه شوال هم به پایان رسیده و خبری از راه اندازی کارگو نبوده است.

وی با بیان اینکه خود نماینده محترم نیز تشکیل کارگروه را مورد تاکید قرار داده بود اظهار داشت: برای پیگیری این موارد بایستی کارگروه ها با پیگیری ویژه موارد را دنبال نمایند و پیشنهاد ما این است که طرح های زمان بندی شده با تشکیل حلقه نخبگانی در تهران و شهرستان و با برنامه ریزی منسجم و ارائه راهکارهای عملیاتی تشکیل گردد.

حجت الاسلام موسوی خرم با تاکید مجدد بر زمان بندی اقدامات و جلوگیری از فعالیت های مقطعی در کارگروه های پیشنهادی اظهار داشت: در این میان اعضای کارگروه ها و نیز مسئولین تنها نبوده و نیستند و امام جمعه و فرمانداری ویژه لارستان نیز حمایت ویژه در این خصوص خواهند داشت.

نوشته شده در تاریخ:جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۶:۴۵ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “پیگیری مطالبات دیگران مورد اعتراض ما نیست و بلکه خواهان رعایت عدالت در اعطای امتیازات هستیم؛ مسئولین با تشکیل حلقه نخبگانی طرح های زمان بندی شده را پیگیری نمایند”

  1. محمد گفت:

    ما متوجه نشودیم سرانجام کار

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین