دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۴۴ب.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

سلمانپور خطاب به معاون وزیر و نماینده مردم در مجلس چه گفت؟

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در نشستی با حضور معاون وزیر بهداشت و نماینده مردم اظهار داشت:انتظار منطقی مردم و مجموعه از وزارت بهداشت، کمک به ایجاد زیرساخت‌هایی است که…

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در نشستی با حضور معاون وزیر بهداشت و نماینده مردم اظهار داشت:انتظار منطقی مردم و مجموعه از وزارت بهداشت، کمک به ایجاد زیرساخت‌هایی است که بتوانیم رشته های بیشتری را راه اندازی کرده و به ارایه خدمات آموزشی بهتر به فرزندان همین خطه، دست یابیم. وی خطاب به نماینده مردم اظهار داشت:  من پای کار این مردم و شما هستم تا آنچه که آرزوی دیرینه و حق آنهاست را بتوانیم به دست آوریم و همینجا اعلام میکنم، در این مسیر از شما که بخواهید و از ما که بدویم.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، نشست هیات رییسه دانشکده و همچنین نشست با خیران سلامت منطقه با حضور دکتر باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت، دکتر کوهپایه زاده دبیر شورای گسترش دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور همچنین دکتر رازقی و دکتر سراج از معاونان آموزشی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور دکتر حسین زاده نماینده مردم شهرستان های پنجگانه جنوب فارس در مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز در سالن VIP دانشکده پرستاری حضرت زینب سلام الله علیها تشکیل شد.

در این نشست دکتر محسن سلمان پور رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان در سخنانی اظهار داشت: از درایت و مدیریت وزیر محترم و تیم همراهشان در موضوع واکسیناسیون و کنترل کرونا متشکرم که واقعا کشور را از اوضاع خطرناکی که در آن واقع بود به سمت یک ساحل آرامش که هم اکنون در آن قرار داریم هدایت کردند.

وی با اشاره به ارتباط خوب و تشکر از همراهی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه کلان منطقه ۵ و مسئولان شهرستانی تصریح کرد: دانشکده علوم پزشکی لارستان، خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز چهار شهرستان را با همراهی مردم و خیرین در وسعت جغرافیایی ۱۸ هزار کیلومتر مربع به۳۵۰ هزار نفر از اهالی منطقه ارائه می دهد.

سلمان پور افزود: آنچه که برای این مردم صبور و فهیم، مورد انتظار است این نکته است که با وجود پتانسیل های موجود و سبقه‌ی کم نظیر خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه، پیشرفت چندانی در حوزه آموزشی نداشته ایم و  انتظار منطقی مردم و مجموعه از وزارت بهداشت، کمک به ایجاد زیرساخت‌هایی است که بتوانیم رشته های بیشتری را راه اندازی کرده و به ارایه خدمات آموزشی بهتر به فرزندان همین خطه، دست یابیم.

دکتر سلمان پور گفت: زیرساخت های فیزیکی و همت بالایی که در مسیر پیشرفت آموزشی در منطقه وجود دارد و تنها یکی از آن ها دانشکده بهداشت و تغذیه اوز با بیش از ۲۸۰ دانشجو است، همه دست به دست هم می دهد تا ظرفیت ارتقا را داشته و بتوانیم در علوم پزشکی لارستان پذیرای دانش آموزان بومی که گاهی معذوریت هایی برای حضور در شهرهای دور را دارند باشیم.

رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان خطاب به نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: حلقه مفقوده در موارد اخیر عدم دسترسی مدیرانی چون من به حضرتعالی بوده که اگر وجود داشت و حضور بیشتری حس می شد، شاید برخی از این موارد پیش نمی آمد و بعضاً صحبت هایی که شد قرین به واقعیت هایی است که ذکر شده است.

وی با بیان اینکه رفاه و زندگی راحت خود را با این مسئولیت معاوضه کرده و با حداکثر توان پار کار هستم، تصریح کرد: من پای کار این مردم و شما هستم تا آنچه که آرزوی دیرینه و حق آنهاست را بتوانیم به دست آوریم و همینجا اعلام میکنم، در این مسیر از شما که بخواهید و از ما که بدویم.

 

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۵ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “سلمانپور خطاب به معاون وزیر و نماینده مردم در مجلس چه گفت؟”

  1. لارستانی دلسوز گفت:

    علوم پزشکی لارستان باید برای ارتقا خود به مجموعه بهداشت و درمان شهرهای. اوز وخنج رسیدگی واحتیاحات آنها را تهیه وتجهیز نماید وگرنه عدم رضایت مردم آن شهرستانها باعث میشود به گراش. متمایل شوند

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین