سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۲۹ب.ظ
::آخرین مطلب 5 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

ویزیت بیش از 90 هزار بیمار در بیمارستان امیدوار اوز

میلاد لارستان: عملکرد درمانی بیمارستان امیدوار اوز، در بخش های مختلف: بستری، کلینیک و پاراکلینیک در سال ۹۴ اعلام گردید.

عملکرد درمانی بیمارستان امیدوار اوز، در بخش های مختلف: بستری، کلینیک و پاراکلینیک در سال ۹۴ اعلام شد.
به گزارش میلاد لارستان؛ در بخش کلینیک جمعا ۹۰ هزار و ۶۱۵ بیمار سرپایی ویزیت شده اند که از این تعداد۵۶ هزار و ۸۳۷ نفر توسط پزشکان عمومی و ۳۳ هزار و ۷۷۸ نفر توسط پزشکان متخصص ویزیت شده اند. نکته قابل تامل رشد قابل ملاحظه ویزیت پزشکان متخصص در سال ۹۴ است که دستاورد طرح تحول سلامت و پیگیری مسئولین بیمارستان و دانشکده علوم پزشکی لارستان در افزایش متخصصین بیمارستان به ۱۶ نفر می باشد.

بخش دیالیز که با همکاری انجمن خیریه اوز تجهیز وراه اندازی شد، در سال ۹۴، بیماران ۱۳۶۹ بار(سیکل) دیالیز دراین بیمارستان دریافت نموده اند.

جمع بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان شامل بخش های: داخلی- جراحی، اطفال، سی سی یو، اتفاقات، زایشگاه ودیالیز ۱۰ هزار و ۲۴۷ نفر بوده اند که بخش ا تفاقات با ۳ هزار و ۳۷۶ بیمار و داخلی – جراحی با ۲ هزار و ۳۷۴ بیمار بستری به ترتیب بیشترین آمار بستری را داشته اند.

در بخش پاراکلینیک، آزمایشگاه با انجام جمعا ۲۵۴ هزار و ۷۵۳ آزمایش بیشترین آمار خدمات را به خود اختصاص داده است که ۱۸۹هزار و ۵۰۴ آزمایش مربوط به بیماران سرپایی و ۶۵ هزار و ۲۴۹ آزمایش مربوط به بیماران بستری بوده است. جمع نسخه های پیچیده شده در داروخانه ۱۰۲ هزار و ۱۷۵ مورد بوده است که ۵۳ هزار ۸۳۰ نسخه مربوط به بیماران سرپایی و ۴۸ هزار و ۳۴۵نسخه مربوط به بیمارن بستری بوده است.

براساس گزارش دریافتی از بیمارستان اوز، آمار کل زایمان در سال ۹۴، هزار و سیصد و نود و یک مورد بوده است که ۹۱۷ مورد زایمان طبیعی و ۴۷۴ مورد سزارین بوده است. نسبت سزارین به کل زایمان که یکی از شاخص های کیفی در خدمات درمانی است در سال گذشته، ۳۵ درصد بوده است.

دکتر امین حیدری ریاست و کامران مبشری مدیر بیمارستان امیدوار اوز، مراتب تقدیر و تشکر حود را از دانشکده علوم پزشکی لارستان، پزشکان ، مدیران و کارکنان رده های مختلف بیمارستان، اعضای هیئت امنای دفاتر دبی و اوز و خیرینی که بستر ارائه خدمات درمانی را فراهم نموده اند اعلام داشتند.

خبرنگار: ابراهیم احمدی – اوز امروز

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۶:۰۰ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین