چهارشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۴:۴۴ق.ظ
::آخرین مطلب 16 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

منتظران مصلح خود باید صالح باشند…

فرا رسيدن ميلاد باسعادت عصاره خلقت، احياءكننده مكتب پيامبر و نابودكننده جهان استكبار و بيدار كننده مستضعفان جهان حضرت حجت بن الحسن العسكري(عج) مبارك باد. همه مكاتب بشري منتظر شخصيتي…

فرا رسيدن ميلاد باسعادت عصاره خلقت، احياءكننده مكتب پيامبر و نابودكننده جهان استكبار و بيدار كننده مستضعفان جهان حضرت حجت بن الحسن العسكري(عج) مبارك باد.

همه مكاتب بشري منتظر شخصيتي وارسته، كاردان، انسان شناس و فطرت نگر هستند كه با ظهور خويش جامعه انساني را از چنگال زر و زور و تزوير برهاند و حاكميت الهي را جايگزين رژيمهاي طغيانگر و فسادانگيز نمايد.

قطعاً براي تحقق اين مهم بيداري و فعاليت و تهذيب و اطاعت از حق در جوامع انساني ضرورت دارد زيرا تا جامعه آماده ايستادگي در برابر فساد و ستم نشود و خود را براي تحقق حق و حقيقت آماده نسازد، ظهور مفهومي نخواهد داشت چون قومي كه منتظر مصلح است بايد خود صالح باشد.  صالح شدن نيز جز با اطاعت از خدا و دوري از عصيان و گناه به دست نميآيد.

پس بياييم در اين ايام مبارك و مقدس با خداي خود عهد ببنديم كه از صراط مستقيم الهي منحرف نشويم و با اطاعت از او و مبارزه با ستم و ستمگران، سربازي آقا امام زمان را ثابت كنيم و مقدمات ظهور را فراهم نماييم.

اللهم عجل لوليك الفرج

 

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین