یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۸ق.ظ
::آخرین مطلب 6 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

علاج واقعه قبل از وقوع بايد كرد…

چند هفته قبل پروازهاي ايران اير از فرودگاه لارستان تقليل يافت. اما در هفته جديد خبر از تعطيلي پروازهاي ديگر به مدت دو هفته شنيده ميشود. راستي چرا چنين اقدامي…

چند هفته قبل پروازهاي ايران اير از فرودگاه لارستان تقليل يافت. اما در هفته جديد خبر از تعطيلي پروازهاي ديگر به مدت دو هفته شنيده ميشود. راستي چرا چنين اقدامي صورت ميپذيرد. اگر كمبود هواپيماست بايد اين كمبود را در سطح كشور سرشكن نمايند كه به يك يا دو شهرستان فشار وارد نشود. چرا سرويس قطر از شيراز پرواز دارد اما از لار كه مسافر را به حد وفور است خدمات دهی حذف ميشود و هيچ كس نيست با قدرت و شدت پيگيري نمايد.

مدتي قبل نوشتيم كه چرا براي سرويسهاي لار – تهران از هواپيماي ملخي ATR استفاده نميشود كه هم هزينه را تقليل ميدهد و هم تعداد صندليهاي كمتري دارد و حتي ميتواند روزانه مسافر را از لار به تهران و بالعكس نقل و انتقال دهد. ما ندانستيم پيگيري شد يا به اميد خدا مثل ساير موارد رها شد؟

ما نميگوييم مسئولين پيگيري نميكنند، یا نسبت به مسأله بيخيال اند اما آنچه براي مردم حائز اهميت است اين كه در عمل تغيير ايجاد شود وقتي چنين نشود اگر شبانه روز فعاليت شود براي مردم پذيرفته نيست زيرا تغييرات لازمه ايجاد نشده است. چه خوب است مدير كل محترم تمام تخم مرغها را در يك سبد نگذارد و با شركتهاي مختلف وارد مذاكره شده و از طريق مسئولين بالاتر و نماينده و غيره سرويسهاي متعدد را به كار گيرند كه اين گرفتاري براي جامعه و مردم درست نشود.

اما با كاري كه انجام شده فرودگاه به طرف تعطيلي پيش ميرود و زحمات چند ده ساله گذشتگان و یکی دو سال فعلی محو ميگردد. چه خوب بود به محض اطلاع از تعطيلي هواپيماي لار – قطر – لار – تهران و لار – كويت به فرمانداري و استانداري مراجعه و با هماهنگي با نماينده به تهران اعزام و جلو تعطيلي را ميگرفتيد و استدلال ميكرديد كه نسبت پروازها در فرودگاههاي مختلف را محاسبه و بر اساس تساوي پروازهاي لار را كم كنيد.

در پايان از نماينده، فرماندار، امام جمعه و مدير كل فرودگاه لارستان تقاضا ميشود هرچه سريعتر مشكل ايجاد شده را حل نمايند تا مسافران كماكان و بدون دغدغه به سفرهاي خويش ادامه دهند.

 

سردبیر

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۲ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “علاج واقعه قبل از وقوع بايد كرد…”

 1. مهدي گفت:

  مقام معظم رهبري در اين برهه از زمان تلاش مضاعف مسوولان جهت رفع مشکلات ملت را خواستار شدند ،اما ،متاسفانه بدليل برخي کم کاريها که ميشد از قبل با پيگيريهاي مسوولان محترم فرودگاه حل شود ،و تعداد زيادتري شرکت هواپيمايي داخلي و خارجي در فرودگاه مستقر شوند حتي قبل ازاجراي تحريمها داد و فرياد و نارضايتي مردم از اين اداره کل بالا رفته بود ،هم اکنون کسي پاسخگوي مطالبات مردم جنوب فارس و حتي جنوب کشور از اين فرودگاه پر مسافر نيست ،با لغو پرواز اسمان فرمودند اين لغو پروازموقت است ،با لغوپروازهاي ايران اير گفتند فعلا موقت و ازمرداد ماه شروع پروازهاست و الان مي گويند از ابان پروازهاي ايران اير به اين فرودگاه لغو ميشود ،اين است روحيه جهادي کارکردن ،يا بايد هم زمان با تحريمها سهوا يا عمدا به نارضايتي مردم دامن بزنيم

 2. حسام گفت:

  روزی که آسمان رفت هیچ یک از مسئولین اهمیت نداده و تابع تبلیغات سوۓ علیه این شرکت شده وبه ناحق گفتند به خاطر بدهی به فرودگاه است . در صورتی که اگر بدهی دارد مسئولین شهرستان می بایست رایزنی کرده برای رفع این موضوع و نمی گذاشتند خدمات دهی به مردم قطع گردد.

 3. آ گفت:

  لطفا بجای این همه گزافه گویی برای یک بار هم که شده با روابط عمومی ایران ایر صحبت کنید تا برنامه پروازهای کنسل شده ی همه شهرها را به شما بدهد تا ببینید همه شهرهای کشور به نوبت و با برنامه ریزی قبلی پروازشان کنسل شده است.شما می دانید چقدر و چرا پروازهای شهرهای تهران،آبادان، شیراز، تبریز ، کرمانشاه،بندرعباس ، مشهد و سایر شهرها کنسل شده؟شما می دانید چرا فقط پروازهایی که در سراسر کشور با ایرباس ۳۲۰ انجام می شده کنسل شده؟ چرا چیزی می نویسید که از علتش خبر ندارید و فقط برای مردم خیال بافی می کنید؟ مگر خطوط تاکسی رانی ست که یک روزه تصمیم بگیرند پروازها را کنسل یا برقرار کنند که حالا مثلا مسئولین بروند تهران و استدلال کنند و جلو کنسل شدن پرواز را بگیرند؟ چرا شایعه دروغ و مضحک رفتن ایران ایر از فرودگاه لارستان را پخش کردید و باعث نگرانی مردم شدید؟ کدام آدم نادانی ادعا کرده فرودگاه لارستان با کنسل شدن موقت چند پرواز به طرف تعطیلی پیش می رود؟ برای یک بار هم که شده از مسول آگاه در این مورد بپرسید و برای مردم حقیقت را بنویسید و در این اوضاع نابسامان بر نگرانی مردم نیفزایید./

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین