یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۵ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

معرفی سرپرست جدید اداره اوقاف «اوز»

شعیب فخری به عنوان سرپرست نمایندگی اوقاف اوز معرفی شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از اوز امروز، با حضور معاون منابع و پشتیبانی اوقاف استان فارس در مراسمی،…

شعیب فخری به عنوان سرپرست نمایندگی اوقاف اوز معرفی شد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از اوز امروز، با حضور معاون منابع و پشتیبانی اوقاف استان فارس در مراسمی، در بخشداری برگزار شد، شعیب فخری به عنوان سرپرست اوقاف اوز معرفی شد و از خدمات خوشه چین رئیس سابق اوقاف تقدیر شد.

حمید صفری معاون منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف فارس ضمن تشکر از مسئولین به ویژه بخشدار برای پیگیری استقرار رئیس نمایندگی اوز و اصحاب رسانه که بدون چشمداشت در اطلاع رسانی می کوشند، ارتقای اوز را حق مردم این بخش دانست. وی ضمن ابلاغ سلام مدیر کل از تاخیر در معرفی رئیس جدید اوقاف پوزش خواست و گفت: صبغه و مردم اوز را به خوبی می شناسم.

برای ادامه فعالیت اوقاف اوز نیر تلاش زیادی شد اما باید دانست که به دلیل محدودیت های اعتباری بسیاری از ادارات شهرستان ها و نمایندگی اوقاف تعطیل شده است اما تاکنون نمایندگی اوز پابرجاست. وی نیز ضمن سپاسگزاری از خوشه چین رئیس سابق برای اوی آرزوی توفیق کرد.

در ابتدای این مراسم ، آتش فراز بخشدار اوز ضمن یادآوری سابقه طولانی مدت اوقاف در اوز، وظیفه اوقاف را پاسبانی از موقوفات و کارهای خیر دانست.

وی افزود: پس از وقفه ای که در فعالیت اوقاف اوز اتفاق افتاد، برای معرفی رئیس پیگیری های زیادی شد و افرادی معرفی شدند اما به دلایلی از حضور امتنع ورزیده که نهایتا آقای فخری این مسئولیت را پذیرفتند.

بخشدار از خدمات آقای خوشه چین رئیس سابق و تعاملی که با مردم و مسئولین داشت و رضایت مندی شهروندان ازوی سپاسگزاری کرد و از رئیس جدید نیز تقاضا کرد تعامل با مردم و مسئولین را در سرلوحه کار خود قرار دهد.

مهران عسکری رئیس شورای شهر گفت: شورای شهر ارتقای بخش و استقرار ادارات را در سرلوحه کار خود قرار داده است و تعطیلی ادارات برای مردم و شورا پذیرفته شده نبود که خوشبختانه با همکاری بخشدار اوز و اداره کل اوقاف اوز این امر محقق شد. وی نیز ضمن سپاسگزاری از خدمات خوشه چین برای فخری آرزوی موفقیت کرد.

پایان بخش مراسم اهدای لوح تقدیر از سوی موسوی مدیر کل اوقاف فارس به خوشه چین و تقدیم حکم مسئولیت سرپرستی اوقاف به مدت ۴ ماه به شعیب فخری بود.

شعیب فخری در سخنان کوتاهی ضمن سپاسگزاری از حسن ظن مدیر کل اظهار امیدواری کرد با حمایت مردم و مسئولین و تعامل با ادارات و مردم بتواند خدمتگزار شایسته ای باشد.

خوشه چین ضمن ابراز امیدواری از این که آقای فخری بتوانند بار سنگین وقف را سازماندهی کنند از مردم خواست قصورات وی را ببخشند.
شعیب فخری کارشناس ارشد حقوق است که سابقه ریاست نمایندگی اوقاف خفر جهرم و خدمت در اوقاف گراش را دارد.

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۲ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “معرفی سرپرست جدید اداره اوقاف «اوز»”

  1. لارستانی. گفت:

    ریس اوقاف. اوز. قبلا. ریس اوقاف. خفر. وگراش. بوده اند فردی. تحصیبلکرده. و فوق. لیسانس. حقوق. است. وبه کارش. وارد است. تبریک. میگویم

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین