دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۶ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

هزاران نامه و طومار بی جواب مردم لارستان به مسئولان!!

هزاران نامه و طومار و ده ها نماینده در مجلس فریاد کشیدند و صدها بازرس ویژه و وزرا و مدیران کل و… از این شهرستان بازدید نمودند و گزارش مفصلی…

هزاران نامه و طومار و ده ها نماینده در مجلس فریاد کشیدند و صدها بازرس ویژه و وزرا و مدیران کل و… از این شهرستان بازدید نمودند و گزارش مفصلی به مقامات تهران و مرکز استان ارائه نمودند ولی متاسفانه اقدام جدی و بایسته از سوی مسئولین انجام نشده است.

مردم لارستان از بدقولی مسئولین خسته شده اند. مگر دو محور ارتباط زمینی لار به جهرم و لار به بندرعباس در حال حاضر به عنوان دو محور مواصلاتی استراتژیک و بسیار با اهمیت در دسترسی سریع به خلیج فارس در کشور مطرح نمی باشد و از لحاظ نظامی به عنوان خط پشتیبانی خلیج فارس قلمداد نمی شود پس چرا این پروژه با تعلل وکندی و بی رغبتی مسئولین همراه می باشد و بصورت قاطع و جدی عملیات اجرایی نمی گردد؟!

همه می دانیم که سرجمع تمام پاسخ های مسئولین هر ساله بطور مکرر کمبود اعتبار اختصاصی از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور و استان است و با این اعتبار قطره چکانی این پروژه تمام شدنی نیست و تا ده ها سال دیگر این پروژه سر و سامانی نخواهد گرفت.

این پروژه اگر یک پروژه ملی و لازم و با اهمیت برای کشور می باشد حداقل می بایست ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سال ۱۳۹۸جهت آن منظور نمایند تا اداره کل راه و شهرسازی لارستان بتواند تا پایان سال جاری کاملا جمع و جور نماید در غیر اینصورت مردم لارستان باید سال های دیگر شاهد جان دادن عزیزان خود در این جاده مرگ و وحشت باشند.

نگارنده: عبدالرضا علیزاده

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “هزاران نامه و طومار بی جواب مردم لارستان به مسئولان!!”

  1. امین گفت:

    در خانه اگر کس است یک حرف بس است درود برشما

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین