جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۱ب.ظ
::آخرین مطلب 16 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

تخصیص 23.6 میلیارد تومان بودجه اعتبارات 3% نفت و گاز سال 98 به لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: امسال از محل اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز و تملک دارایی های سرمایه ای استانی  ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان…

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: امسال از محل اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز و تملک دارایی های سرمایه ای استانی  ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به لارستان اختصاص یافت.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلسه کمیته برنامه­­ریزی شهرستان لارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مهندس آرش افشاری کارشناس معین شهرستان، احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری وتمامی دستگاه­های اجرایی عضوکمیته برنامه ریزی شهرستان، در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا فرماندار ویژه لارستان سرجمع اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز و تملک دارایی های سرمایه ای استانی در سال ۱۳۹۸ برای شهرستان لارستان را ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: از این رقم حدود ۱۷ میلیارد و ۴۵۸ میلیون تومان سهم اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز و ۶  میلیارد و ۱۴۳ میلیون تومان هم از محل اعتبارات تملک دارایی های استانی به شهرستان اختصاص‌ یافته است.

حسنی با تاکید بر گستردگی شهرستان، جمعیت زیاد و با وجود ۶ بخش و ۹ شهر و بیش از ۲۰۰ روستا و وضعیت آب و هوایی، خواستار توجه بیشتر در خصوص افزایش اعتبارات شد و تصریح کرد: براساس مصوبات شورای برنامه­ریزی و توسعه استان این اعتبارات درموضوعاتی همچون اتمام پروژه­های نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر به عنوان یکی از سیاست های مهم دولت،  توزیع می گردد.

وی اولویت اول اعتبارات شهرستان را در بحث راه، آب و بهسازی روستایی، تکمیل پوشش فرستنده های رادیویی و تلویریونی و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستایی اعلام کرد و افزود: بر این اساس ۵۶ در صد اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز به این موضوعات اختصاص داده شده است.

نماینده عالی دولت در لارستان در ادامه اضافه کرد: همچنین این اعتبارات در سر فصل های امور عمومی، توسعه خدمات شهری و روستایی، منابع آب، برق، طرح هادی روستایی، راه، پوشش فرستنده­های رادیویی و تلویزیونی،آموزش و پرورش، نوسازی مدارس، فرهنگ و هنر، میراث فرهنگی، بهداشت و سلامت، ورزش و تفریحات،کشاورزی و منابع طبیعی، محیط زیست، دفاعی و امنیتی ، امور عشایر، بنیاد شهید، بهزیستی، انرژی، صنعت و معدن، محیط زیست ، حمل و نقل و غیره هزینه می شود.

معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه مدیریت بهینه، جلوگیری از فرسایشی شدن اقدامات و نظارت مستمر از الزامات روسای ادارات در جذب اعتبارات شهرستان است؛ تصریح کرد: هنر مدیران شهرستان در این است که حداکثر استفاده را از اعتبارات و امکانات محدود موجود داشته باشند.

حسنی با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام، در کنار سایر الزامات قانونی از اولویت های توزیع اعتبارات است؛ خطاب به مسئولین شهرستان گفت: جذب اعتبارات و استفاده از منابع استانی را مدیران شهرستان بطور جد و مستمر پیگیری نمایند.

در ادامه این جلسه مهندس آرش افشاری کارشناس معین شهرستان هم گفت: اعتبارات در قالب الزامات خاص و پیشنهادی شورای توسعه و برنامه ریزی استان توزیع گردیده است.

احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان نیز در این جلسه به ارائه گزارش در خصوص نحوه توزیع سرفصل های اعتباری سال ۱۳۹۸ پرداخت.

وی در پایان پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز و تملک داریی های سرمایه ای استانی سال ۱۳۹۸ شهرستان لارستان را قرائت کرد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “تخصیص 23.6 میلیارد تومان بودجه اعتبارات 3% نفت و گاز سال 98 به لارستان”

  1. از جویم. لارستان گفت:

    این. بودجه. باید. ذر سطح. بخشها. عادلانه. تقسیم. شود. وهمه. ررا. متوجه. مرکز. شهرستان. وبخش. مرکزی. نکنید

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین