دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۴ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

جعفرپور خطاب به روحانی:مگر شرایط فارس(لارستان) از سیستان و بلوچستان امنیتی تر است که مصوبه اجرا نمی کنید!!

نماینده مردم لارستان،‌ خنج،‌گراش و اوز در نشست علنی نوبت عصر امروز ( یکشنبه‌، ۱۷ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود  خطاب به رئیس جمهور گفت:…

نماینده مردم لارستان،‌ خنج،‌گراش و اوز در نشست علنی نوبت عصر امروز ( یکشنبه‌، ۱۷ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود  خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور همزمان موافقت خود را با این اقدام (ایجاد اداره کل حمل و نقل جاده ای) در سیستان و بلوچستان و فارس مکتوب کردید چرا در سیستان و بلوچستان مصوب و اجرا می شود ولی درباره استان فارس به بهانه اظهارنظر امنیتی، مرتبا به نام رسیدگی بیشتر متوقف و معطل می ماند، مگر استان فارس شرایط حادتر امنیتی نیست به سیستان و بلوچستان دارد؟ مگر در فارس اخیرا و به صورت همزمان هفت شهرستان بدون هیچگونه تبعات امنیتی تشکیل نشد؟ این حاکی از آن است که اظهارنظرهای امنیتی غیرکارشناسی و بهانه ای برای تاثیر در تصویب در مصوبه مورد نیاز است.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خانه ملت جمشید جعفر پور در سخنان خود اظهار داشت:  اتفاق بسیار مهم انتخابات مجلس یازدهم را پیش رو داریم نام نویسی داوطلبان با استقبال شگفت انگیزی به پایان رسید امید آنکه در روز رأی گیری با حضور پر شور و دشمن شکن مردم موجبات استحکام نظام بیش از پیش فراهم آید.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش و اوز  در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تجربه مجلس دهم می تواند برای تشکیل مجلسی کارآمد، انقلابی، پیروی امام و رهبری، ضد فساد و تبعیض و مخالف طرح ها و لوایح استعماری عبرت آموز باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: قرآن به ما آموخت که “عدالت اساس حکومت اسلامی باشد و ملک با ظلم پایدار نمی ماند”، بی عدالتی به ویژه اگر از سوی مسئولان باشد موجب بی اعتماد عمومی به نظام می شود و تضعیف سرمایه اجتماعی زمینه ای برای سوءاستفاده دشمنان همیشه در کمین است که می توانند با آن آشوب برپا کنند و هر آشوبی مشابه آنچه اخیرا به خاطر بی تدبیری دولت شاهدش بودیم یعنی تحمیل هزینه مادی و معنوی به نظام، که منجر به ورود رهبری معظم و هزینه از خود و نهایتا ورود نیروهای بسیجی، متعهد، مردمی، سپاهی و امنیتی برای سرکوب اشرار شد.

وی بیان داشت: گاهی عملکرد نادرست یک دولتمرد کل اعتبار دولت را زیر سوال می برد و زحمات نظام را مخدوش می کند، همکاران از شما می پرسم قرار است اعضای دولت حافظ منافع ملی و کشور باشند یا حافظ منافع زادگاهی و مناطق خودشان؟ این چه استدلالی است که گفته شود مردم هر منطقه از وزیر خودشان توقع دارند، پس مناطقی که وزیر ندارند چه باید بکنند، مگر کشور ملوک الطوائفی است؟

این نماینده مجلس گفت: در استان پهناور فارس با ۱۲۳ هزار کیلومتر مربع وسعت، ۴٫۸ میلیون نفر جمعیت، ۳۶ شهرستان و ۱۸ نماینده، بسیاری از شهرستان ها در آرزوی طرح چند ۱۰ میلیاردی اشتغالزا هستند تا فرزندان تحصیلکرده خود را به کار گمارند، اما در جایی از این استان که فقط ۲ درصد جمعیت و ۲ درصد وسعت را دارد، مردم شاهد اجرای طرح های بزرگ چندهزار میلیاردتومانی هستند، شاهد حضور معاون اول، رئیس دفتر رئیس جمهور برای بازدید از پیشرفت این طرح ها و اخیرا شاهد حضور رئیس جمهور برای افتتاح آنها هستند.

وی تاکید کرد: ما چشمان روشن می شود اما چرا وقتی در همان حوالی به دلیل نبود جاده های مناسب و استاندارد و تردد روزانه نزدیک هزار تانکر و خودروی سنگین شاهد تصادف مرگبار جاده ای هستیم، چرا وقتی قرار است اقدامات توسعه ای صورت گیرد که بتوان سریع تر به بهبود جاده ها و مسیرهای اصلی و فرعی رسیدگی کرد، در دولت وتو شود، چرا که آثار منفی در رای یک آقازاده در مجلس دارد؟

جعفرپور در ادامه نطق میان دستور اظهار داشت: آقای رئیس جمهور همزمان موافقت خود را با این اقدام در سیستان و بلوچستان و فارس مکتوب کردید چرا در سیستان و بلوچستان مصوب و اجرا می شود ولی درباره استان فارس به بهانه اظهارنظر امنیتی، مرتبا به نام رسیدگی بیشتر متوقف و معطل می ماند، مگر استان فارس شرایط حادتر امنیتی نیست به سیستان و بلوچستان دارد؟ مگر در فارس اخیرا و به صورت همزمان هفت شهرستان بدون هیچگونه تبعات امنیتی تشکیل نشد؟ این حاکی از آن است که اظهارنظرهای امنیتی غیرکارشناسی و بهانه ای برای تاثیر در تصویب در مصوبه مورد نیاز است.

نماینده مردم لارستان،‌ خنج،‌گراش و اوز در مجلس دهم گفت: آقای وزیر مخالفت های مدام و اظهارنظرهای غیرکارشناسی شما در ذهن مردم جنوب فارس این ذهنیت را به وجود آورده که هدف حمایت مستقیم در انتخابات آینده از آقازاده است. آیا منافع ملی چنین ایجاب می کند آیا باعث بی اعتمادی مردم نسبت به دولت نمی شود؟

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: آقای رئیس جمهور پیگیری های وقت گیر و پر زحمت این جناب منجر به دستور جنابعالی، معاون اول، رئیس دفتر و رئیس مجلس شده و کارشناسی دستگاه تخصصی نیز موید این نیاز است، آقای رئیس جمهور مردم حوزه انتخابیه منتظر دستور جنابعالی برای رهایی از کابوس تصادف دلخراش جاده ای و بهره مندی از سفرهای ایمن هستند./

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۲ب.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

4 Responses to “جعفرپور خطاب به روحانی:مگر شرایط فارس(لارستان) از سیستان و بلوچستان امنیتی تر است که مصوبه اجرا نمی کنید!!”

 1. ناشناس گفت:

  وقتی عرض می کنیم همراهی و همدلی نماینده با دولت بسیار بسیار در گرفتن امتیاز وبودجه برای منطقه مهم است عده ای کم عقل مخالفت با حضور نماینده مخالف دولت در مجلس را مساوی مخالفت با ولایت قلمداد می کنند متاسفانه با کیاست و سیاست تصمیم نمی گیریم

 2. امین خرد گفت:

  طرح استیضاح هردووزیرروبدین هم اونی که می‌ترسه که مصوبه رو اجرا کنه هم اونی که موضوع رو امنیتی جلوه میده شایدامضاءجمع کردن و اعلام وصول سخت باشه ولی این کار رو انجام بدین (،واقعا جون مردم براشون اهمیت ندارد )این دو وزیر

 3. ناشناس گفت:

  با سلام
  در مورد کدام مصوبه صحبت میکنند؟در متن خبر مشخص نشده

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین