دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۳۴ب.ظ
::آخرین مطلب 4 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1
اندر احوال فضای مجازی

آیا لامرد تصاحب اداره کل حمل و نقل جاده ای را نشانه رفته است؟ مستندات قانونی چه می گویند؟!

 بنا بر برخی اخبار واصله در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی،‌گویا نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با همکاری سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل…

 بنا بر برخی اخبار واصله در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی،‌گویا نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با همکاری سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس که لامردی می باشد درصدند که با احداث ساختمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در لامرد ،در آینده متقاضی استقرار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در لامرد بشوند و بدین صورت مانع از تصویب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان در هیئت دولت شوند.

به گزارش گروه فضای مجازی میلاد لارستان فارغ از صحت و سقم این ماجرا بد نیست به نامه شماره ۷۵۶۶۱/۷۱ مورخ ۰۵/۰۷/۱۳۹۴ معاون وزیر و رئیس وقت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نگاهی دوباره بیفکنیم. داود کشاورزیان در پاسخ به ایجاد اداره کل حمل و نقل جاده ای در لامرد در آن زمان اظهار داشته بود:”‌در صورت ضرورت ایجاد اداره کل در خارج از مرکز استان،‌با توجه به استقرار اداره کل راه و شهرسازی در شهرستان لار،‌ موقعیت این شهرستان برای ایجاد اداره کل حمل و نقل و پایانه ها مناسب تر می باشد”

 

از سوی دیگر مطابق نامه شماره ۲۲۸۵۵۴ مورخ ۰۱/۰۵/۹۸ سازمان اداری استخدامی کشور پیشنهاد ایجاد اداره کل حمل و نقل جاده ای لارستان و ایرانشهر و متن پیش نویس ابلاغیه مصوبه جهت طرح در هیات دولت وقت نیز به معاون وقت رئیس جمهور ارسال گردیده بود. (این امر خود ضرورت ایجاد اداره کل حمل و نقل را در لارستان روشن می نماید)

علیرغم طرح موضوع فوق در یکی از جلسات هیات دولت دوازدهم برای لارستان و ایرانشهر به صورت همزمان (در زمان مجلس نهم و دهم و با پیگیری های جعفرپور نماینده وقت) ،‌ موضوع ایجاد اداره کل حمل و نقل در ایرانشهر مورد تصویب هیات دولت قرار گرفت ولی به دلیل امنیتی خواندن موضوع لارستان توسط علوی وزیر وفت اطلاعات،‌ حق طبیعی لارستان تضییع گردید.

با توجه به نامه نگاری چند ماه گذشته حسین زاده نماینده مردم در خصوص موضوع فوق خطاب به مسئولین و باعنایت به در جریان بودن استانداری فارس،‌ معاون سیاسی استاندار،‌ شخص نماینده و سایر ذی نفوذان،‌ متاسفانه گویا اراده انجام این مهم و رسیدن به حق طبیعی منطقه لارستان که بی شک از لحاظ مسائل ایمنی جاده و رفع خطرات جانی به سود کل مردم منطقه نیز می باشد بازهم دچار سیاست بازی شده است.

لذا از معاون اول رئیس جمهور،‌ وزیر راه و شهرسازی،‌ استاندار فارس، نماینده لارستان،خنج،گراش،اوز و جویم در مجلس،مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لارستان و شورای شهر لار درخواست ویژه دارد میشود موضوع را پیگیری و نتیجه را به اطلاع مردم برسانند.

نوشته شده در تاریخ:چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۷:۰۶ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “آیا لامرد تصاحب اداره کل حمل و نقل جاده ای را نشانه رفته است؟ مستندات قانونی چه می گویند؟!”

  1. مهم مهم قابل توجه. همه. لاری‌ها ی. دلسوز گفت:

    با قدرتی که لامردی ها در عرصه نفت و گاز وقدرت در مرکز دولت دارند بعید نیست که این قبیل نامه ها وقولهارا نادیده بگیرند درکنار ما علوم پزشکی گراش هم در صدد ارتقای به دانشگاه هستند وگویا با مسولان ومعتمدان اوزی هم برای زیر مجموعه قرار گرفتن اوز درحال مذاکره اند دراخرین بار ریس علوم پزشکی لارستان برای درخواست تجهیزات بیمارستان اوز موافقت وقولی نداده ومردم اوز کم کم متوجه گراش. شده اند واین بی تفاوتی مسولان لاری باعثدلخوری. مسولان دراوز شده است

  2. محمد گفت:

    باز مارا فریب میدهند

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین