جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 3

جناب حسین زاده؛ ابلاغ “اداره کل حمل و نقل جاده ای لارستان” را در 5 ماه پایانی بازهم از دولت مطالبه نمایید

در حالی که کمتر از۶ ماه دیگر به پایان دوره دولت تدبیر و امید باقی مانده ولی متٲسفانه هنوز در خواست اصلی مردم لارستان بزرگ در خصوص تصویب اداره کل…

در حالی که کمتر از۶ ماه دیگر به پایان دوره دولت تدبیر و امید باقی مانده ولی متٲسفانه هنوز در خواست اصلی مردم لارستان بزرگ در خصوص تصویب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان در هیئت دولت که توسط وزارت راه و شهرسازی تٲیید گردیده محقق نشده است.

به گزارش میلاد لارستان با توجه به اجرایی شدن قانون مصوبه ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در مراکزی که دارای اداره کل راه و شهرسازی هستند، هنوز این قانون برای لارستان اجرایی نشده است.بنا به این مصوبه، در تمام مراکزی که دارای اداره کل راه و شهرسازی بوده اند، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای تشکیل شده و  در حال حاضر در کل کشور ۳۲ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای تشکیل شده است که ۳۰ مورد آن مربوط به مراکز استانها و ۲ مورد آن مربوط به شهرهای جیرفت در جنوب استان کرمان و ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان است.

در این میان، تنها مرکزی که در کشور دارای اداره کل راه و شهرسازی بوده و هنوز مصوبه ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در آن عملیاتی نشده است، در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان است.اکنون و با وجود اجرایی شدن این مصوبه قانونی در همه نقاط کشور، جای این سوال باقی می‌ماند که دلیل تعلل در اجرای ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لارستان چیست؟!

با توجه به اینکه حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بزرگتر از ۱۶ استان کشور است و تاریخ تاسیس این اداره کل به سال ۱۳۶۲ می‌رسد،انتظار می‌رود مسئولان نگاه ویژه‌تری به نقاط دورافتاده و محروم کشور داشته باشند.

در این میان انتظار می رود شخص جناب حسین زاده نماینده محترم با پیگیری بیشتر در صحن مجلس و خصوصا رایزنی در هیئت دولت تا قبل از پایان دولت مصوبه اداره کل حمل و نقل جاده ای لارستان را اخذ نمایند.

توضیح تکمیلی میلاد لارستان : در مطلبی که چندی پیش با عنوان ” ناگفته‌هایی از “غرض ورزی‌ها” در به نتیجه نرسیدن اداره‌کل حمل‌ونقل لارستان” در همین پایگاه خبری و اطلاع رسانی منتشر شد؛  به نقل از نماینده وقت مردم در مجلس یازدهم بیان شده بود: پس از انتخابات مجلس یازدهم بار دیگر با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ملاقاتی انجام شده و  در اردیبهشت‌ماه سال ۹۹  نیز طی نامه‌ای قول و قرار ایجاد اداره کل راهداری لارستان یادآوری شد اما متأسفانه تا به امروز بنایی بر انجام این کار نبوده است. (این آخرین پیگیری صورت گرفته تا قبل از مجلس دوازدهم بوده است)

لذا بر اساس موارد فوق باید گفت: حلقه مفقوده این موضوع احتمالا در زمین معاون اول رئیس جمهور می باشد و باید از شخص جناب جهانگیری مطالبه جدی صورت گیرد.

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “جناب حسین زاده؛ ابلاغ “اداره کل حمل و نقل جاده ای لارستان” را در 5 ماه پایانی بازهم از دولت مطالبه نمایید”

  1. ناشناس گفت:

    شنیده ها حاکی از لغو کامل این موضوع دارد

  2. ناشناس گفت:

    این قضیه به دور از عدالت است که جنوب فارس بخاطر نا تدبیری افرادی هنوز این مصوبه اجرایی نشده و الان هم وضعیت ایمنی جاده ها وضع فلاکت بار،، و جاده ها ناایمن و پرتصادف است.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین