دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۰۴ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

مسئولین لارستان به هوش باشید

برای پنج کیلومتر جاده ترافیک دار پول نیست، اما ۳۷ کیلومتر جاده کم ترافیک را به مناقصه می دهند. پیمانکار جاده بستک، بساطش را برمی‌چیند و به جاده علا مرودشت-احشام…

برای پنج کیلومتر جاده ترافیک دار پول نیست، اما ۳۷ کیلومتر جاده کم ترافیک را به مناقصه می دهند.

پیمانکار جاده بستک، بساطش را برمی‌چیند و به جاده علا مرودشت-احشام کوچ می‌کند، زیرا این طرف پولی موجود نیست و آن جانب پول فوران می‌کند و آقای مدیرکل به‌همراه معاونین و نماینده لامرد، عملیات خاکی و ابنیه فنی محور فوق‌الذکر را آغاز می‌نمایند.

برای  این محور که ۳۷ کیلومتر است ،درحال‌حاضر ۶۸ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی‌شده است. هیچکس از آبادانی و ساخت زیرساز های کشور ناراحت نمی شود، اما جای این سوال است که چرا جاده بستک رها می‌شود و پیمانکار بساطش را جمع می‌نماید؟

جاده ملی لار- بندرعباس، که شاهرگ حیاتی جنوب کشور محسوب می‌شود، به خاطر تعلل مسئولین به داستان  چوپان دروغ‌گو شباهت دارد.

هر روز سخنی می‌گویند و مسکوت می‌ماند و در جا می‌زند. نماینده هم در این وضعیت وانفسا یا کاری انجام نمی‌دهد و یا توان انجام ندارد.

راستی اگر پول نیست باید برای همه جا نباشد و اگر هست، چرا به ما که می‌رسند بخیل می‌شود و ما را محروم می‌نمایند و با مشتی قول و قرار سر مردم را گرم می‌کنند.

جاده جهرم- لار- بندرعباس یا جاده مرگ، کمتر هفته‌ای است که قربانی نگیرد و گروهی را در ماتم عزیزی به سوگ ننشاند.

مسئولین امر هم درخواب بی‌مبالات و غفلت فرورفته، غافل از این‌که باید جواب‌گوی خدا و بندگان خدا باشند هم در دنیا و هم در آخرت.  باید بتوانند پاسخ این‌همه خون‌های به ناحق ریخته را بدهند.

این مطلب به این معنی نیست که بخواهیم تمام تقصیرها را به گردن مسئولین بیندازیم، اما اگر جاده‌ها دو بانده باشد احتمال تصادفات منجر به مرگ، قطع یا بسیار اندک خواهد شد. زیرا همه شاهدند ترافیک بسیار و ایاب‌وذهاب ماشین‌های سنگین ، جاده را به پرمخاطره‌ترین مسیر سوق داده و خطر را مضاعف کرده‌است و این «قولی است که جملگی برانند.»

اگر مسئولین خبر ندارند هر زمانی که خودشان تصمیم می گیرند از جاده بازدید کنند تا حقایق برای آن ها روشن شود.

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴۰ب.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “مسئولین لارستان به هوش باشید”

 1. 22 گفت:

  انشاالله همان تقدیری که در کشتار مردم در جاده ها رقم می خورد برای خود و خانواده هایشان رقم بخورد تا با تمام وجود درک کنند

 2. ناشناس گفت:

  با نوشتن اینا حل نمی شود
  شما نا سلامتی خبرنگارید مستقیم مسئولین رو خطاب قرار بدین، همینا رو که مطرح کردین برید از یک یکشون بپرسید
  بر ما پوشیده نیست که اکثر انتصابات در استان و اداره کل راه برای لامردی هاست ولی شما هم تا وقتی ترسو باشید بدون مخاطب خبر کار کنید نتیجه ای ندارد
  همچنین زمان نماینده قبلی که شما روزه ی سکوت داشتید… خدا رو شکر زبانتان باز شد
  باید برید پشت در اتاق مسئولین تا اومد خفتش کنید

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1401 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین