شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۹ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

نمازجمعه روز گذشته لار و حواشي آن…

نماز جمعه روز گذشته لار با برخي حواشي همراه بود.   در پايان آيين نماز جمعه عبادي سياسي روز گذشته لار، يكي از نمازگزاران طي سوالاتي از نماينده و امام جمعه در…

نماز جمعه روز گذشته لار با برخي حواشي همراه بود.   در پايان آيين نماز جمعه عبادي سياسي روز گذشته لار، يكي از نمازگزاران طي سوالاتي از نماينده و امام جمعه در خصوص مسائل منطقه و كشوري، درخواست ارائه پاسخ از سوي آنان رامطرح نمود.
به گزارش ميلاد لارستان در دومين جمعه ماه رمضان آيين نمازجمعه عبادي سياسي شهر لار با حضور خيل  روزه داران در مسجد جامع برگزار شد. سخنران پيش از نمازجمعه، جمشيد جعفرپور نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي بود. وي ضمن اشاره به مسائل و فعاليت هاي صورت گرفته طي ماه هاي اخير برخي مسائل كشوري را نيز مطرح نمود.

پس از اتمام نمازجمعه  يكي از نمازگزاران با طرح چندين سوال از نماينده مردم خواستار پاسخگويي وي در اين خصوص شد. از مهمترين درخواست هاي صورت گرفته توسط اين شهروند، پاسخگويي در زمينه دليل بارپس گيري امضاي سوال از رئيس جمهور بود. اين نمازگزار همچنين در خصوص برجام و مواردي در باب خسارت محض و نيز لزوم اظهار نظر صريح نماينده مردم در باب سند ننگين ۲۰۳۰ و نيز موضوع FATF مواردي را بيان نمود.

اين شهروند لارستاني در ادامه ضمن انتقاد به پاسخگو نبودن برخي مسئولين در خصوص حل مشكلات مردم از نماينده، فرماندار  خواست در اين خصوص نظارت بيشتري داشته باشند.

وي در پايان ضمن اشاره به لزوم بيان مشكلات مردم به انتقادي پيشنهاداته از امام جمعه لار پرداخته و گفت: ما زير منبر آيت الله آيت اللهي رشد كرده ايم كه به جد همواره پيگير مشكلات مردم بوده اند. وي بيان داشت: ذكر مسائل كلي و توصيه به مسئولان در خصوص حل مشكلات مردم از سوي امام جمعه لار اگرچه خوب است اما شايد مشكل خاصي را حل نكند و امام جمعه لار بايد در اين زمينه به صورت جدي تر زبان مردم باشند.

نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي نيز پس از استماع سخن اين نمازگزار طي سخناني در باب سوال از رئيس جمهور و بازپس گيري امضاي خود اظهار داشت: سوال بنده از رئيس جمهور در خصوص مشكلات موسسه مالي اعتباري كاسپين بوده كه در حال حاضر بخش اعظم مشكلات اين مجموعه حل شده و لذا بازپس گيري امضاي سوال از رئيس جمهور توسط بنده به اين دليل بوده است.  وي ادامه داد: در شرايطي كه مسئولان كشور در حال مذاكره با كشورهاي اروپايي اند، به نظر مي رسد كارت زرد مجلس به رئيس جمهور لااقل در شرايط فعلي ديپلماتيك كشور چندان مناسب نباشد.

وي همچنين در خصوص موضوع برجام نيز اظهار داشت: نطر بنده اين بود كه مسئولان كشور مي بايست دقيقا همزمان با خروج آمريكا از برجام به صورت يكطرفه سانتريفيوژها را مجددا راه اندازي كرده و دوربين هاي آژانس بين المللي انرژي اتمي را نيز خاموش مي كردند تا اروپايي ها به مجبور به مذاكره با ايران شوند و نه اينكه كشورمان جهت حل موضوع به سراغ اين كشورها برود.  جعفرپور در ادامه اظهار داشت: بنده در خصوص FATF اظهار نظر صريحي در مجلس داشته ام كه با واكنش هايي نيز همراه بوده است.

عكس :آرشيو

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۰ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “نمازجمعه روز گذشته لار و حواشي آن…”

 1. عزيزالله گفت:

  جناب دکتر جعفرپور پارسال فرموديد ۱۵ميليارد تومان براي راههاي ارتباطي جهرم لار بندر در حوزه استحفاظي لارستان جذب شد ه،چرا از ۱۵ميليارد تومان کمتر از نصف ان جذب لار شد و مابقي نماينده محترم جهرم از دست لارستان خارج کردند ؟چرا فرودگاه جهرم با کمترين مسافر و با حدود کمتر از شش ماه از راه اندازي مجدد فرودگاه ،چهار پرواز هفتگي به تهران دارد و بزودي پرواز مشهد ايجاد خواهد شد و فرودگاه لار با بيش از بيست سال سابقه سه روز در هفته پرواز تهران ،مگر نميشود در روزهاي ديگر هفته با هواپيماهاي کوچکتر پرواز لار به تهران با اينهمه حجم مسافر که بليط ان هم گير نمي ايد راه اندازي کرد ؟ .لطفا توضيح دهيد چرا منطقه ويژه اقتصادي جهرم پشتيبان بندرشهيد رجايي و باهنر و مشمول بندر خشک شده است ؟ لطفا توضيح فرماييد انتقال اب از خليج فارس که براي لامرد در حال انجام است براي لار به کجا انجاميد ه است ؟به گفته کارشناسان امر مقرون به صرفه ترين راه انتقال اب از خليج فارس از طريق منطقه لارستان است .،ارتقاي دانشکده به دانشگاه علوم پزشکي و ارتقاي سه اداره کل که مصوبه ان مسکوت مانده در چه مرحله ايست؟.در بعد فرهنگي ارتقاي اداره کتابخانه لارستان به کل ، مانده به ساخت کتابخانه مرکزيست ،ارتقاي اداره فرهنگ و ارشاد به کل در دستان شماست ،و همچنين تاسيس راديو لارستان بي برو برگرد منوط به مجوز کميسيون فرهنگي و شوراي انقلاب فرهنگي که خود جنابعالي عضو ان هستيد مي باشد ،ممنون ميشوم که جواب اين سوالات را در سايت ارزشمند ميلاد لارستان که پيگير مطالبات به حق مردميست درج نماييد

 2. یک دلسوز گفت:

  از خودت شروع کن و ثابت کن

 3. لاری گفت:

  نماینده محترم منطقه ویژه اقتصادی
  راههای لارستان که اداره کل داریم متاسفانه بیشتر کارا
  اونجا انجام میشه
  به کجا رسیده

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین