چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۵ب.ظ
::آخرین مطلب 9 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 3

برگزاری جلسه اختتامه طرح کشوری (مانا) در لارستان

جلسه اختتامیه طرح کشوری مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) در لارستان برگزار شد. به گزارش میلاد لارستان، این طرح کشوری با هدف پیشگیری از اسیب های اجتماعی در نوجوانان توسط…

جلسه اختتامیه طرح کشوری مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) در لارستان برگزار شد.

به گزارش میلاد لارستان، این طرح کشوری با هدف پیشگیری از اسیب های اجتماعی در نوجوانان توسط موسسه رویش ترنم مهر (تحت نظارت اداره بهزیستی) با همکاری پایگاه خدمات اجتماعی بهزیستی در فرهنگسرای مرتصوی برگزار شد.

در طرح مانا که به مدت ۱۳ جلسه از ابتدای تیرماه اجرا شد، نوجوانان با نحوه ایجاد گروه و چگونگی انجام کارهای مشارکتی در راستای حل مشکلات شهری و شخصی اشنا شدند.

همچنین در این ۱۳ جلسه نوجوانان چگونگی اولویت بندی مشکلات، ریشه یابی و فرایند حل مساله را به صورت عملی تمرین نموده و پروژه های خود را از قبیل ساخت کلیپ با هدف پیشگیری از اعتیاد، کارگاه اموزش بهبود روابط خانوادگی و … را‌ نیز عملیاتی شدند.

در جلسه اختتامیه ضمن ارایه طرح های اجرا شده توسط نوجوانان، از کلیه نوجوانان با حضور کارشناسان معاونت های ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، اداره اموزش و پرورش، دانشکده علوم پزشکی لارستان و شهرداری لار با اهدا جوایزی تقدیر و تشکر به عمل امد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین