شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۴ق.ظ
::آخرین مطلب 1 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

سهم هر یک از شهرهای جنوب فارس در طرح ملی اقدام چند واحد مسکن است؟

مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان به تشریح آمار زمین های واگذاری در فاز نخست از ثبت نام در این طرح پرداخت. به گزارش میلاد لارستان…

مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان به تشریح آمار زمین های واگذاری در فاز نخست از ثبت نام در این طرح پرداخت.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ، موسی میرزایی  اظهار داشت : ثبت ‌نــام در این طرح به صورت مرحله‌ای اســت و این طور نیست که در یک شهر و استان ، تنها یک بار ثبت ‌نام داشته باشــیم؛ بلکه به دفعات این امکان فراهم می‌شــود تا افراد متقاضــی فرصت برای انجام این کار پیدا کنند.

وی افزود : در فاز نخـست ١٠٠٠ واحد در حوزه استحفـاظى این اداره کل ویژه ی شهرهـاى لار، لامرد، اوز، گله دار و خنج مصـوب شده و در ادامه نیـز اقدامات برای فراهم آوری زمین و تحویل به بنیاد مسکن جهـت ثبت نام متقاضیان در حال انجـام است.

میرزایی با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی لارستـان صرفا موظف است زمیـن های مورد نیاز را در اختیـاربنیاد مسکن قرار داده و متولی ساخت و ساز در این طرح بنیاد مسکن خواهـد بود، افزود : در فاز نخسـت برای شهر لار ٢٠٠ ، لامرد ١٨٠ ، اوز ٢٠٠ ، گله دار ٢٢٠ و خنج ٢٠٠ واحـد مصوب شده است که ثبت نام مرحله ی اول نیز بر اساس همیـن تعداد انجام خواهد شد .

شایان ذکر است اخبـار تکمیلی مربوط به زمان و نحـوه ی ثبت نام از طریق روابط عمومی این اداره کل منعکس خواهـد شد.

ف ۱۱۰

 

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “سهم هر یک از شهرهای جنوب فارس در طرح ملی اقدام چند واحد مسکن است؟”

  1. گراش گفت:

    پس گراش چی

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین