شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۵ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 0

معاون فرماندار: اطمینان می دهیم به تمام ثبت نام کنندگان اقدام ملی مسکن زمین تعلق میگیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن اطمینان داد که برای همه کسانی که شرایط لازم را داشته و مراحل ثبت نام…

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن اطمینان داد که برای همه کسانی که شرایط لازم را داشته و مراحل ثبت نام و ودیعه گذاری آنها تمام شده است زمین تامین و امیدواریم با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها هرچه سریعتر ساخت آنها شروع شود.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در جلسه شورای مسکن شهرستان لارستان که با بررسی مسائل مورد نظر در حوزه مسکن از قبیل اجراء طرح اقدام ملی، تامین مسکن محرومین ،نظارت بر روند ساخت مسکن وموارد مرتبط دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان در این جلسه در سخنانی مهمترین کار پیش روی شورای مسکن شهرستان، پیگیری ساخت مسکن درطرح اقدام ملی شد که در این پروژه، لارستان بیش از ٥٠ درصد استان را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به این موضوع تاکید کرد: کلیه ادارات خدمات رسان و بویژه شهرداری مراحل عملیاتی شدن پروژه را هموار و نسبت به تامین خدمات زیربنایی از قبیل آب و برق همکاری لازم با مجری پروژه که بنیاد مسکن شهرستان است را داشته باشند.

دلاور ادامه داد: در این طرح با همکاری و اقدام خوب اداره کل راه و شهرسازی لارستان زمین های مورد نظر مشخص و کارهای آماده سازی آنها در دست انجام است.

وی به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن اطمینان داد که برای همه کسانی که شرایط لازم را داشته و مراحل ثبت نام و ودیعه گذاری آنها تمام شده است زمین تامین و امیدواریم با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها هرچه سریعتر ساخت آنها شروع شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان تاکید کرد: در جهت تداوم جلسه و حل مشکلات پیش رو، شورای مسکن شهرستان فعال تر از قبل انجام وظیفه خواهد کرد.

پس از ارایه گزارش کامل و جامع توسط ادارات عضو، بویژه معاونت مسکن اداره کل راه و شهرسازی لارستان، بنیاد مسکن، شهرداری لارو نمایندگی نظام مهندسی لارستان مصوباتی به تصویب رسید.

اهم این تصمیمات تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مربوط به طرح های آماده سازی و پیگیری تامین اعتبارات موردنیاز، پیگیری تامین و اعطاء تسهیلات بانکی پروژه های بخش مسکن، هماهنگی در بهینه و به روز رسانی سامانه اطلاعات و معاملات مسکن، نظارت بر روند تهیه و تأیید نقشه های ساخت مسکن گروه های کم درآمد، پیگیری و هماهنگی لازم برای تامین وام و ساخت مسکن محرومین و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام و بهزیستی و پیگیری انجام توافقات فی مابین آموزش و پرورش و بنیاد شهید برای ساخت مسکن فرهنگیان و ایثارگران و خانواده معظم شهداء می باشد.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۴ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین