پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۲ب.ظ
::آخرین مطلب 10 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

پروژه ای در لار که تاکنون 3 بار کلنگ زنی شده است!!

پروژه احداث فاز ۲ مجتمع مسکونی نور ایراهستان در فاصله سال های ۹۳ تا ۹۶ از طرف مسئوولین تاکنون ۳ بار کلنگ زنی شده و همچنان در مراحل اولیه ساخت…

پروژه احداث فاز ۲ مجتمع مسکونی نور ایراهستان در فاصله سال های ۹۳ تا ۹۶ از طرف مسئوولین تاکنون ۳ بار کلنگ زنی شده و همچنان در مراحل اولیه ساخت باقی مانده است.

به گزارش میلاد لارستان؛ پروژه احداث فاز ۲ مجتمع مسکونی نور ایراهستان از جمله طرح های برزمین مانده و گِره دار در لارستان است که تاکنون کلنگ آن ۳ بار توسط مسئوولین به زمین زده شده است.

تعاونی نور ایراهستان که تا چند سال پیش با نام تعاونی کارکنان دولت شناخته می شد، در اوایل دهه ۸۰ اقدام به ساخت واحدهای مسکونی کرد که پس از کِش و قوس های فراوان تعدادی از واحدها را پس از سالها به متقاضیان واگذار کرد.

البته در این میان تعدادی از اعضا به دلیل برخی مسائل از قبول دریافت این واحدها خودداری کردند و مقرر شد تعدادی واحد مسکونی در قالب فاز ۲ مجتمع نور ایراهستان برای آنها و تعدادی از اعضای جدید ساخته شود.

این پروژه از سال ۹۲ کلید خورد و برای نخستین بار در هفته دولت سال ۹۳ کار کلنگ زنی آن توسط مسئوولین صورت گرفت و با پرداختی برخی از اعضا مجوزهای ساخت دریافت شد.

به دلیل عدم شروع بکار پروژه، بار دیگر در هفته دولت سال ۹۴ شاهد کلنگ زنی احداث فاز ۲ مجتمع مسکونی نور ایراهستان بودیم که باز هم اقدام در خور توجهی برای احداث آن صورت نگرفته تا اینکه به طور موقت در سال ۹۵ با وجود آنکه کلنگ زنی انجام نشد، اما مراحل گودبرداری اولیه صورت گرفت اما کار شروع نشده بار دیگر به تعطیلی کشید.

مسئوولین شرکت تعاونی نور ایراهستان که علاقه زیادی به کلنگ زنی برای این پروژه بر زمین مانده دارند، بار دیگر مسئوولین را مجاب به کلنگ زنی این پروژه در قالب طرح های هفته دولت در سال ۹۶ کردند.

امید می رود که به قول معروف این کلنگ زنی منجر به خیر و پیشرفت شود….

نکته پایانی؛ از مسئوولان اجرایی لارستان به خصوص فرمانداری ویژه لارستان و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان تقاضا می شود علاوه بر کلنگ زنی پروژه ها، پیگیر عملیاتی شدن آنها نیز باشند.

میلاد لارستان آمادگی درج جوابیه مسئوولین درخصوص موضوع فوق را دارد.

ارسالی از شهروندان

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “پروژه ای در لار که تاکنون 3 بار کلنگ زنی شده است!!”

  1. […] پی درج مطلبی با عنوان “پروژه‌اي در لار كه تاكنون ۳بار كلنگ‌زني شده است” در پایگاه اطلاع رسانی میلاد لارستان، شركت تعاوني […]

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین