شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۱ق.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 2

تعداد نمايندگان در چه شهرستان هايي افزايش مي يابد؟

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از افزایش تعداد نمایندگان در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و تهران خبر داد. اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار…

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از افزایش تعداد نمایندگان در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و تهران خبر داد.
اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه  کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: موضوع مشکلات پیش آمده در کازرون در جلسه امروز کمیسیون مطرح شد که مقرر شد هیات حقیقت یاب متشکل از نمایندگان مجلس به این منطقه اعزام و پس از بررسی، نتیجه را به کمیسیون ارائه کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین مقرر شد معاون وزیر کشور نیز برای توضیح در خصوص مشکلات پیش آمده در منطقه کازرون در روز (سه شنبه ۱ خردادماه) در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس حاضر شود.

وی با اشاره به اینکه موضوع افزایش تعداد نمایندگان نیز در دستورکار کمیسیون بوده است، ادامه داد: بر این اساس یک نفر به حوزه انتخابیه شهر اصفهان افزوده و همچنین حوزه انتخابیه آران و بیدگل و کاشان نیز جدا و به هر کدام یک نماینده اختصاص یافت.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این میان تعداد نمایندگان حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر نیز به ۲ نفر افزایش یافت و آذرشهر و اسکو نیز از تبریز جدا شد و یک نماینده به این منطقه اضافه شد.

سلیمی افزود: همچنین حوزه های انتخابیه شهریار، قدس و ملارد به ۳ نفر، رباط کریم به ۲ نفر، ورامین، پیشوا و قرچک نیز به ۲ نفر افزایش یافت؛ در این میان به حوزه انتخابیه اسلامشهر با مرکزیت شهر اسلامشهر نیز یک نماینده اختصاص یافت.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد موضوع افزایش نمایندگان در کمیسیون در حال بررسی است و نکات ذکر شده باید به تایید نمایندگان مجلس در صحن علی برسد

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۶ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “تعداد نمايندگان در چه شهرستان هايي افزايش مي يابد؟”

  1. لارستانی گارمند گفت:

    با افزایش شمار شهرستانهای اقماری در لارستان مانند گراش وخنج وهم چنین اصافه شدن شهرستان اوز به حوزه لارستان بزرگ باید بک نماینده دیگر به این حوزه اصافه شود تا قدرت چانه زنی برای جنوب فارس بیشتر شود

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین