دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷ب.ظ
::آخرین مطلب 2 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

بخشش اجاره بهاء مستأجرین در بیمارستان امام رضا(ع) لار

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار گفت: برای مجموعه هایی که در بیمارستان حضور داشتند مانند مرکز کپی، تاکسی بیمارستان یا سایر موارد، اخذ اجاره بها را در ماه…

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار گفت: برای مجموعه هایی که در بیمارستان حضور داشتند مانند مرکز کپی، تاکسی بیمارستان یا سایر موارد، اخذ اجاره بها را در ماه های اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ مورد بخشش قرار دادیم.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر بهزاد رضایی با حضور در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم اظهارداشت: با اضافه شدن دو مورد مثبت دیگر به جمع مبتلاشدگان به بیماری کرونا در لارستان، که یکی در لار و دیکری در شهر لطیفی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در منطقه از ابتدا تا کنون به ۴۱ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از این ۴۱ نفر یک مورد در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم بوده که البته خود شخص غیر بومی بیرم است.

دکتر رضایی ضمن توصیه به همه همشهریان برای رعایت نکات بهداشتی خاطرنشان کرد: احترام به یکدیگر را نباید فراموش کرده و حقوق شهروندان را باید رعایت کرد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار افزود: افرادی هستند که به عنوان مشکوک یا مورد مثبت در قرنطینه خانگی به سر میبرند و این موضوع نباید سبب شود ما به عنوان همسایه، آشنا یا همکار نسبت به آنان بی تفاوت بوده یا بی احترامی کنیم و باید درک کرد که این یک بیماری است و دوره ابتلا و بهبودی را دارد و پس از طی این بیماری فرد بیمار بهبود پیدا می کند.

وی با بیان اینکه باید اخلاق ایرانی اسلامی بجا آوریم تصریح کرد: بخاطر بحث ماندن در منزل بسیاری از صنوف در تعطیلی به سر میبرند و لذا خواهش دارم همدیگر را یاری کنیم و کمک حال هم باشیم.

رضایی اضافه کرد: در همین راستا ما در بیمارستان امام رضا(ع) لار این کار را شروع کرده و برای مجموعه هایی که در بیمارستان حضور داشتند مانند مرکز کپی، تاکسی بیمارستان یا سایر موارد، اخذ اجاره بها را در ماه های اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ مورد بخشش قرار دادیم.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۳ب.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “بخشش اجاره بهاء مستأجرین در بیمارستان امام رضا(ع) لار”

  1. ناشناس گفت:

    درود بر دکتر رضایی عزیز

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین