چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴ب.ظ
::آخرین مطلب 51 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 2

حسین زاده:به رییس مجلس هم گفته ام شاید یکی از بی نظم ترین نماینده ها باشم

حسین زاده با اشاره به اینکه گفته میشود که حسین زاده در فلان جلسه مجلس غیبت داشت اما ما در آن زمان پای کار بوده ایم و این برای ما…

حسین زاده با اشاره به اینکه گفته میشود که حسین زاده در فلان جلسه مجلس غیبت داشت اما ما در آن زمان پای کار بوده ایم و این برای ما افتخار است، اذعان داشت: به رییس مجلس هم گفته ام شاید یکی از بی نظم ترین نماینده ها باشم اما مشکلی نیست چون میخواهیم برای مردم کار کنیم و این غیبت یک ارزش است.

به گزارش میلاد لارستان در نشست با بخشداران، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان لارستان با بیان اینکه با توجه به وسعت حوزه انتخابیه چهار شهرستان و اینکه بخواهیم هر شهرستان را جداگانه بازدید نماییم برای تسریع این دیدارها دفاتر را در شهرستان ها سریعا برقرار کردیم، اظهار داشت: دفتر لار در اختیار مهندس علیشیر قرار داده شدکه وی جوانی نخبه و از دانشگاه نفت، برگزیده جشنواره خوارزمی و دارای عنوان های خوبی در سطح کشور و بین اللملی هستند.

وی با اشاره به اینکه طی صد روزی که بعد از انتخابات تا نماینده شدن زمان داشتیم تمام نکات ریز و نیازسنجی های حوزه انتخابیه را انجام دادیم، افزود: از زحمات مسئولین در فرمانداری تشکر می کنم اما واقعا حق مردم حوزه انتخابیه و لارستان بیش از اینهاست.

نماینده مردم شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز با اذعان به اینکه دهیاران خط مقدم مناطق محروم هستند و بیش از اینها باید به آنها توجه کرد، تأکید کرد: باید دهیاران را تکریم کرد که با این وضعیت اوضاع را کنترل می‌کنند و وقتی بدلیل نوسان برق و این اوضاع اقتصادی کولر یک خانه می سوزد با این اوضاع باید فرد چگونه هزینه ها را جبران نماید.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئله برق باید به شدت رسیدگی شود، تصریح کرد: ما چون فنی هستیم نتیجه گرا هستیم و نتیجه کار برایمان مهم خواهد بود بنابراین پس از مدتی دوباره جلسه ای ترتیب خواهیم داد و در آنجا نتیجه هم اندیشی ها را مطالبه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دهیاران و بخشداران تمامی درخواست های خود را تحویل رییس دفتر بدهند و ما هم به جد پیگیر موارد مختلف مطرح شده هستیم و خواهیم بود، ادامه داد: باید در کنار این ها از ظرفیت خیرین منطقه نیز بهره لازم را ببریم.

حسین زاده از مسئولین بخش مرکزی خواست به شهرهای چسبیده به لار مانند خور و لطیفی بیشتر توجه کنند و حق آنها را ضایع نکنند، یادآور شد: تمامی بحث هایی که مطرح شده است در حوزه بهداشتی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی است.

نماینده مردم شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه از جوانان نیز خواستاریم برای کارهای اشتغالزایی پای کار بیایند، بیان کرد: ما احترام ویژه ای برای روستاها قائل هستیم زیرا برخی مشکلات در شهر نداریم اما در روستاها با مشکل روبرو هستیم مثلا در بحث برق در روستاها بسیار مشکل داریم و باید روستاها را تکریم کرد.

وی با بیان اینکه دهیاران پیگیر باشند و از مسئولین دفتر نماینده پیگیر نامه های خود باشند و عملیاتی کار کنند، خاطر نشان کرد: از نماینده نخواهیم که تمام نامه ها را پیگیر شود بلکه باید پیگیری نماینده و مشارکت مردم حکمفرما باشد و ما پای کار کسانی هستیم که پیگیر باشند.

حسین زاده با اشاره به اینکه با وجود تحریم و کسری بودجه اما باز هم میشود کار انجام داد، گفت: امروز یک ماه است که از مجلس گذشته است و در همان یک ماه اول جلسه تشکیل داده ایم تا اتمام حجت کنیم که مسئولین و مردم نیز پای کار باشند تا در پایان کار نگویند که نماینده چه کاری انجام داده است.

این مسئول با اذعان به اینکه ما در گذشته بخاطر کار خود و گزارش دهی در مجلس می‌دیدیم که افرادی از روستاهای دور می آیند و پیگیر مسئله خود بودند، تصریح کرد: سعی داریم تا مشکلات مردم را از بابت زیرساختی حل کنیم تا دیگر مردم به فکر مشکلات خود باشند.

وی با بیان اینکه قبول داریم که خیلی از خیرین قصد کار دارند اما با مانع روبرو شده اند، افزود: ایران در دنیا از لحاظ کار رتبه ۱۲۷ دارد و در دنیا برای یک مجوز کسب و کار برای ۱۰۰ نفر نیازمند ۸ ساعت زمان است اما در ایران این اتفاق نیازمند یک پوتین آهنین است.

نماینده مردم شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز با ابراز خرسندی از وجود معاونت استاندار فارس در لارستان، خاطر نشان کرد: مسئولین شهرستان پای کار بیایند و مجوزها و پیشنهادات خود را پیگیری نمایند.

حسین زاده با ابراز تأسف نسبت به اینکه منطقه ما مظلوم واقع شده و در همین یک ماه فهمیدیم که خیلی از کارها را می توان انجام داد، یادآور شد: برای ما اینکه از کدام منطقه آمده اند فرق نمیکند و برای کار کردن آمده ایم.

وی با اشاره به اینکه کار نماینده قانون گذاری است و نمی‌تواند پیگیر تمام نامه ها باشد و روسای دفاتر ما نیز نمی‌رسند که تمام نامه ها را پیگیری کنند بلکه باید خودتان نیز پای کار باشید و مشارکت نمایید، تصریح کرد: برخی جاها کمبودهای شدیدی داریم و بعد از ۴۰ سال انقلاب هنوز ما در زمینه برق و آب و جاده با مشکل روبرو هستیم.

نماینده مردم شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز با بیان اینکه در دیدار با وزیر ارتباطات گفتیم که برای کرونا باید مردم از طریق فضای مجازی آموزش ببینند اما این فضای مجازی و اینترنت در برخی از نقاط شهرستان ما وجود ندارد، ادامه داد: این مسائل زیبنده شهرستان بزرگ ما و نظام جمهوری اسلامی نیست.

حسین زاده جویم و بنارویه را قطب کشاورزی جنوب کشور معرفی کرد و افزود: برای بیرم چه کار کرده ایم که دارای این همه قدمت است اما در موضوع آب مشکل دارد.

وی با اذعان به اینکه روستای بلوچی و درز و سایبان ما بعنوان روستای پایلوت بسیج سازندگی معرفی شده است، تأکید کرد: باید یک انقلاب خدماتی در این چهار سال در منطقه اتفاق بیافتد و باید پای کار بود و کار کرد و نباید وارد آلودگی های سیاسی شد.

این نماینده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بدترین شرایط اقتصادی هستیم اما باز هم میشود محرومیت زدایی کرد، بیان کرد: در بحث زلزله از قرارگاه سازندگی قوه مقننه دعوت کردیم و از آنها پیگیر خواهیم بود.

حسین زاده با اشاره به اینکه گفته میشود که حسین زاده در فلان جلسه مجلس غیبت داشت اما ما در آن زمان پای کار بوده ایم و این برای ما افتخار است، اذعان داشت: به رییس مجلس هم گفته ام شاید یکی از بی نظم ترین نماینده ها باشم اما مشکلی نیست چون میخواهیم برای مردم کار کنیم و این غیبت یک ارزش است.

وی با بیان اینکه اگر یک جوان نتواند برای حوزه انتخابیه کار کند بقیه جوانان نیز سر خورده می شوند، عنوان کرد: تکیه رهبری در گام دوم انقلاب جوانان انقلابی هستند و البته باید از تجربه بزرگترها هم استفاده کرد.

نماینده مردم شهرستان لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه هدف ما صرف یک جلسه برگزار کردن نیست و قبلا این مشکلات در آمایش سرزمینی بررسی و نوشته شده است، بیان کرد: تلاش ما این است شهرستانهای حوزه انتخابیه بعد از چهار سال بعنوان شهرستان سبز لحاظ شوند.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:یکشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۲ق.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

2 Responses to “حسین زاده:به رییس مجلس هم گفته ام شاید یکی از بی نظم ترین نماینده ها باشم”

 1. لارستان مهد تمدن ها گفت:

  احسنت بر شما نماینده جوان
  واقعا همگی بیایم دست به دست هم دهیم به مهر تا تمام شهرستان های ما شود آباد و با کمک انقلابی بودن این نماینده محرومیت زدایی کنیم از کل منطقه به یاری خداوند یکتا

 2. ناشناس گفت:

  حالا بینم چکار می کنی جوجه را اخر پاییز می شمرند وحرفهایی که زدی و می زنی عمل کن وثابت کن

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین