سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۳ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 3

واکنش حسین‌زاده به در پی انتقاد امام جمعه لارستان درخصوص ادغام مجتمع آموزش عالی لارستان

در پی سخنان انتقادی امام جمعه لارستان مبنی بر پیگیری جلوگیری از ادغام مجتمع آموزش عالی لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز از پیگیری این موضوع خبر داد….

در پی سخنان انتقادی امام جمعه لارستان مبنی بر پیگیری جلوگیری از ادغام مجتمع آموزش عالی لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز از پیگیری این موضوع خبر داد.

به گزارش میلاد لارستان، در پی سخنان انتقادی حجت الاسلام موسوی خرم امام جمعه لار مبنی بر پیگیری جلوگیری از ادغام مجتمع آموزش عالی لارستان توسط نماینده مردم، حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز ار پیگیری در این خصوص خبر داده و اظهار داشت:

پیرو صحبت‌های امروز امام جمعه محترم لارستان و درخواستی که ایشان در رابطه با ممانعت از انتقال مجتمع آموزش عالی لارستان به مرکز استان داشتند، با معاون وزیر تماس گرفتم و دغدغه به حق ایشان و مردم عزیز لارستان را به طور جد مطرح کردم.

در روزهای آینده نیز در خصوص آسیب‌ها و پیامدهای این اقدام به وزیر علوم تذکر خواهم داد. پیگیر این درخواست به حق مردم لارستان خواهم بود و از مدیران شهرستان انتظار دارم دوشادوش یکدیگر برای حفظ استقلال این مرکز علمی در لارستان تلاش کنیم.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴ب.ظ

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

3 Responses to “واکنش حسین‌زاده به در پی انتقاد امام جمعه لارستان درخصوص ادغام مجتمع آموزش عالی لارستان”

 1. مدینه صابری گفت:

  به نظر نمی آید شهرستان وسیع لارستان با جمعیت در خور توجه خود بی نیاز از یک دانشگاه دولتی باشد. دانشگاه یک پیش شرط از توسعه و پیشرفت منطقه ای برای لارستان بزرگ محسوب می شود به طوریکه این دانشگاه خود پاسخگوی قوی برای نیاز جامعه لارستان بزرگ است. سند چشم انداز لارستان به طور یقین برای پیشبرد اهداف متعالی علم، هنر، دانش، تقوا به دانشگاه دولتی بعنوان یک مرکز مهم تولید فرهنگ و تولید خرده فرهنگ ها نیاز دارد .و به طور یقین تثبیت استقلال این دانشگاه در منطقه لارستان بزرگ، عامل بنیادی تکامل و توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است. همانطور که می دانیم جامعه همانند یک ارگانیزم است و فقدان یک بخش و یا محو آن از جامعه یک بیماری اجتماعی محسوب خواهد شد . بنابراین برای رفع تبعات حاصل از فقدان این مرکز مه فرهنگی و اجتماعی بهتر است مسئولان در هر رده ای که تشریف دارند؛ کمر همت بالا زده و در راستای تثبیت آن در جامعه لارستان تلاش کنند .

 2. لاری گفت:

  امام جمعه محترم و نماینده فهیم باید قاطعانه از این عمل کج اندیشان ممانعت نمایند

 3. ناشناس گفت:

  امیدواریم

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین