جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۷ب.ظ
::آخرین مطلب 7 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 2

حسین زاده جوان و گامی که در یک مسیر پرپیچ نهاد

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با همه کش و قوس ها و حرق و حدیث ها به پایان رسید و  منتخبان مردم کم کم خود را جهت تکیه بر…

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با همه کش و قوس ها و حرق و حدیث ها به پایان رسید و  منتخبان مردم کم کم خود را جهت تکیه بر کرسی بهارستان در خردادماه آماده می کنند.  حوزه انتخابیه لارستان،‌خنج، گراش و اوز نیز به عنوان وسیع ترین حوزه انتخابیه و یکی از پرجمعیت ترین حوزه ها با حدود ۳۱۰ هزار نفر(۳۰۹۱۸۶ طبق سرشماری ۱۳۹۵) جمعیت،‌امسال شاهد رقابت شدید کاندیداها همچون سایر حوزه ها بود. اما امسال تعدد کاندیداها  و نیز حضور دو نماینده فعلی مجلس بر شور و شوق انتخاباتی از یک سو و ترس و واهمه از تشطط آرا از سوی دیگر می افزود.

به گزارش میلادلارستان در این میان بیانیه گام دوم رهبری معظم انقلاب به عنوان نقشه راه چهل ساله انقلاب در کنار وحدت مثال زدنی موجود در منطقه که محصول آن در گراش به خوبی پدیدار گشت باعت شد،‌اقبال آرای ماخوذه مردمی به کاندیدای ۴۱ ساله ای باشد که  در کنار تخصص،‌ نیروی جوانی  را نیز با خود یدک کشیده و از فروتنی و تواضعی مثال زدنی نیز برخوردار بود.

حسین زاده جوان اینک در مسیری پرپیچ و خم و دشوار گام نهاده است. از یک سو   برخی نگاه های منطقه ای و دعوای قدیمی لار و گراش و چه بسا سهم خواهی ها ذهن وی را درگیر خواهد کرد و از سوی دیگر لزوم توسعه کل منطقه  و مهم تر از آن تدوین قوانین مهم در حوزه انرژی کشور(با توجه به تخصص وی) مسئولیتی مهمتر را بر دوش وی خواهد گذاشت. 

بی شک او که به خاطر حرفه اش در حوزه حفاری به توان کار تیمی ایمان دارد،‌به خوبی می داند رمر موفقبت در توسعه منطقه استفاده از تیم های کارشناسی و ایجاد و به کارگیری توان نیروهای مختلف و متخصص و نیز توان کاری و اجرایی کاندیداهای رقیب در انتخابات  در کنار بهره گیری از پتانسیل جذب مردمی معتمدین ۴ شهرستان خواهد بود. 

در این خصوص در روزهای آتی بیشتر خواهیم نوشت.

 

عکس:‌محمدامین نوبهار-گریشنا

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۷ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “حسین زاده جوان و گامی که در یک مسیر پرپیچ نهاد”

  1. از جویم معلم گفت:

    حرفهای دوران انتخابات تمام میشود مردان در موقع عمل خودشان را نشان میدهند در تمام ایران اطرافیان نماینده حرف اول میزنند انها هستند که عملکرد وراه وروش نماینده را هدایت میکنند بنابراین طبیعی است که مساله اصلی نماینده زادگاه ومطالبات انها باشد همانطور که در زمان جعفر پور هم چنین بود از قدیم گفته اند چیزی که عوض دارد گله ندارد

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین