چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۵:۳۵ب.ظ
::آخرین مطلب 35 دقیقه پیش | افراد آنلاین: 1

جعفرپور:فرهنگ عمومی منطقه علاقه مند به سرمایه گذاری در کارهای زودبازده است؛ کاغذبازی اداری باید اصلاح گردد

نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج، گراش و اوز با تأکید بر اینکه می بایست با ترمیم و تصحیح ضوابط و قوانین توسط مجلس و سهولت در اخذ مجوزها در قوه…

نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج، گراش و اوز با تأکید بر اینکه می بایست با ترمیم و تصحیح ضوابط و قوانین توسط مجلس و سهولت در اخذ مجوزها در قوه مجریه امکان حضور فعال تر آحاد جامعه در عرصه تولید را هموار کرد، گفت: یکی از موانع موجود در مسیر تولید، کاغذبازی و بروکراسی اداری است و باید اصلاح گردد. جعفرپور با بیان اینکه فرهنگ عمومی در شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز بدین شکل است که علاقمند به سرمایه گذاری در کارهای خدماتی زودبازده و سوده در کوتاه مدت هستند، تصریح کرد: نیاز است تا با تشویق سرمایه داران، آنها را برای ورود به عرصه تولید و صنعت ترغیب کرد.

جمشید جعفرپور در گفت و گو با میلاد لارستان ضمن تبریک عید مبعث و آغاز سال نو، انتخاب شعار سال با عنوان «جهش تولید» را یک اقدام هوشمندانه دیگر از سوی مقام معظم رهبری برشمرد و اظهار داشت: به دلیل نیازهای امروز کشور در زمینه ادامه حرکت رونق تولید و پیشرفت های صورت گرفته در سال گذشته، این شعار می تواند سرلوحه حرکت روبه جلو باشد.

وی با بیان اینکه برای سرعت بخشیدن به رونق تولید، نیاز به یک حرکت جهادی است، افزود: ظرفیت ها و امکانات آن در کشور فراهم است و باید توسط مسئولان زمینه بالفعل کردن آن مهیا شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه می بایست با ترمیم و تصحیح ضوابط و قوانین توسط مجلس و سهولت در اخذ مجوزها در قوه مجریه امکان حضور فعال تر آحاد جامعه در عرصه تولید را هموار کرد، ادامه داد: مهمترین کار مسئولان، تسهیل گری و راحت کردن حضور مردم در حوزه تولید و برداشتن موانع پیش روی آن است.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه یکی از موانع موجود در مسیر تولید، کاغذبازی و بروکراسی اداری است، تصریح کرد: می بایست با فراهم سازی بسترهای لازم توسط دولت، زمینه حضور حداکثری مردم و سرمایه گذاران را برای مشارکت در امر تولید ایجاد کرد.

وی با یادآوری نقش مجلس در هموارسازی مسیر رونق تولید و با اشاره به اینکه بخشی از علت کُندی موجود در رشد تولید مربوط به نقص در برخی قوانین است، خاطر نشان کرد: طی سالیان اخیر مجلس شورای اسلامی سعی کرده تا موانع قانونی را بردارد اما بازهم در این زمینه می توان اقدامات بیشتری صورت داد.

جعفرپور با تأکید بر اینکه از سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران داخلی بیش از پیش باید مورد حمایت قرار گیرند، عنوان کرد: در حوزه تولید می توان با در نظر گرفتن برخی مشوق ها، زمینه حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران را فراهم ساخت.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در زمینه اجرا هم دولت باید با کمترین اصطکاک و دشواری سرمایه گذاران را کمک کند.

وی درباره پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز، گفت: خوشبختانه سرمایه های مناسبی در حوزه انتخابیه وجود دارد اما متأسفانه در زمینه تولید شاهد حرکات چشمگیری نیستیم که شاید فراهم نبودن بسترهای موجود یکی از دلائل عدم استقبال سرمایه داران باشد.

جعفرپور با بیان اینکه فرهنگ عمومی در شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز بدین شکل است که علاقمند به سرمایه گذاری در کارهای خدماتی زودبازده و سوده در کوتاه مدت هستند، تصریح کرد: نیاز است تا با تشویق سرمایه داران، آنها را برای ورود به عرصه تولید و صنعت ترغیب کرد.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: راحت کردن سرمایه گذاری، تضمین سرمایه و کمک به راه اندازی واحدهای تولید با همکاری مسئولان محلی، می تواند رونق تولید در این خطه را در پی داشته باشد.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

مهمترین اولویت سال 1400 نماینده مردم از نگاه شما چه باید باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین