دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹ب.ظ
::آخرین مطلب 3 ساعت پیش | افراد آنلاین: 1

اخبار روز هفتم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز+تصاویر و تکمیلی 9

برای اطلاع از آخرین اخبار روز چهارم نام‌نویسی از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های لارستان خنج گراش و اوز با ما همراه باشید. در…

برای اطلاع از آخرین اخبار روز چهارم نام‌نویسی از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های لارستان خنج گراش و اوز با ما همراه باشید.

در نخستين ساعات از روز آخر  ثبت نام نمايندگي مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه لارستان، خنج گراش و اوز صبح امروز کرامت الله تقوی از جویم وارد عرصه انتخابات شد

 

 

تکمیلی-۱

لحظاتی قبل مریم مبصر از اوز با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام نمود

از صبح امروز تاکنون ۲ نفر و در مجموع ۳۱ نفر در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اقدام به نام نویسی کرده اند.

 

تکمیلی-۳

ساعتی قبل علاء الدین بروجردی با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام نمود

تکمیلی-۴ 

« محمد حسین علیشیری » از لار در آخرین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس برای نام نویسی در فرمانداری ویژه لارستان حضور یافت.

تکمیلی-۵ 

«حشمت الله زارعی» از خنج در آخرین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس برای نام نویسی در فرمانداری ویژه لارستان حضور یافت.

 

تکمیلی-۶

لحظاتی قبل محمود جوکار از بخش بنارویه با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام کرد.

تکمیلی-۷

لحظاتی قبل فاضل کامکار از بخش جویم با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام کرد.

 

تکمیلی-۸

لحظاتی قبل اسعد زاهدی از لار  با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام کرد.

تکمیلی-۹

لحظاتی قبل حمید افروشته از درز و سایبان با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه لارستان برای شرکت در رقابت مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ثبت نام کرد.

 

نوشته شده در تاریخ:شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۳ق.ظ

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “اخبار روز هفتم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز+تصاویر و تکمیلی 9”

  1. ناشناس گفت:

    این که زنگ میزنن میان

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین موضوع در راستای توسعه اقتصادی اجتماعی منطقه گدام می باشد؟

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار پربازدیدترین